SON DAKİKA

EKREM İMAMOĞLU: EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR

Ekrem İmamoğlu, Büyükçekmece’de Hasan Akgün’e tebrik ziyareti sonrası açıklamalarda bulundu.

Bu haber 09 Nisan 2019 - 19:56 'de eklendi.

Ekrem İmamoğlu, Büyükçekmece Belediye Başkanı seçilen Hasan Akgül’e tebrik ziyareti sonrası halka seslenerek açıklamalarda bulundu.

İmamoğlu’nun açıklamalarından satır başları:

Hasan Akgün başkanımı kutlamaya geldim.  Seçmen, sandıkta bir mesaj verdi. Seçmen dedi ki, bu şehre hizmet et. “Ama senin söylediklerini duyduk, hizmet ederken 16 milyon insanı bir bütün kabul ederek hizmet et. ”

Bu şehirde beraber çalışmaya ve beraber üretmeye varım. Göreceksiniz bu kardeşiniz İstanbul’un 39 belediye başkanını aynı şekilde karşılayacak. Hiç kimseyi birbirinden ayırmayacak, herkesi kucaklayacak. Efendim AKP’liymiş, MHP’liymiş, CHP’liymiş hiç birisini birbirinden ayırmadan İstanbul’a hizmet edeceğime hepinizin huzurunda söz veriyorum.

“Efendim seçilirseniz Erdoğan’la ilişkileriniz nasıl olur?” Çok iyi olacak. Ben hizmet için kaçanı kovalarım. Cumhurbaşkanı seni istemiyor. Göreceksiniz öyle bir isteyecek ki, öyle güzel hizmetler yapacağız ki. www.gercekgundem.com ‘un aktardığına göre İmamoğlu konuşmasına şöyle devam etti: Güzel insanlar, barışmaya geldim. Bu şehir huzura hazır mı? Huzuru istiyor musunuz? Herkes oy kullandı mı kullandı, seçim bitti mi, bitti. Hayırlı uğurlu olsun efendim.

‘İSTANBUL BENİ BEKLİYOR’

Biz bu şehre hizmet etmeye geldik. Bu , güzel haftada bakın her gün binlerce, on binlerce insan hala sandıkların başında. Bu iş sonuçlanıncaya kadar hiç ayrılmayacaklar. Emeklerine sağlık. Emniyetimizin, polisimizin emeklerine sağlık. Ama yormayın bizi. İstanbul beni bekliyor beni!

Ben o sandıktaki 16 milyon insanın oyunu bir görüyorum. Kimseyi birbirinden ayırmıyorum. Şu sözü hatırlatıyorum, “Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir” Kimse birbirinin vatanseverliğini sorgulamaya kalkmasın. Herkes bu vatanı çok seviyor. Biz bu şehirde 16 milyon vatansever olarak bu şehre sarılmış insanlarız.

Başka çabalara gerek yok, emniyetimizi polisimizi yormayın. Kapı kapı gezip insanları tedirgin etmeyin. biz bu şehirde devletimizin seçim tutanaklarında gerekli kurulların teminatları altında seçime girdik.

Şu kadar farkla oy kazandık vs. onları bir kenara bırakıyorum. İddialı konuşuyorum, -bu karakterimden asla ödün vermeyeceğim göreceksiniz,- benim kadar bu şehirde insanların gönlünü kazanan belediye başkanı görülmemiştir. Size söz veriyorum. Allah’ım ne benim yüzümden ne de sizin yüzünüzden gülücükleri eksik etmesin. Güzel yüreğinizle ve moralinizle göreceksiniz tüm sıkıntıları çözeceğiz.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!