SON DAKİKA

Eğitim Sen Başkanı Aydoğan, CNN Türk’te eğitimdeki sorunları

Yeni eğitim yılının başlamasıyla beraber ortaya çıkan müfredat tartışmaları sürerken Eğitim Sen Genel Başkanı Feray Aytekin

Bu haber 13 Eylül 2017 - 13:33 'de eklendi ve 74 kez görüntülendi.

Yeni eğitim yılının başlamasıyla beraber ortaya çıkan müfredat tartışmaları sürerken Eğitim Sen Genel Başkanı Feray Aytekin Aydoğan, bu akşam CNN Türk ekranlarında Şirin Payzın’a yaşanan tartışmaları değerlendirecek.

Saat 21.00’da başlayacak programda Eğitim Sen Genel Başkanı Feray Aytekin Aydoğan ile beraber Eğitim Bir Sen Başkan Vekili Latif Selvi, Hukukçu Salim Şen, Hukukçu Yasin Şamlı, Andy-Ar Araştırma Başkanı Faruk Acar ve Akademisyen Prof. Dr. Tanju Tosun soruları yanıtlayacak.

CNN Türk ekranında saat 21.00’da başlayacak program için yapılan duyuru şöyle:

Eğitim yılı başladı ama müfredat tartışması devam ediyor. Yeni müfredatta hangi konular öne çıkarıldı? Hangi başlıklara yer verilmedi? Partilerin 2019 stratejileri nasıl olacak? FETÖ ile mücadelede hangi noktadayız? Şirin Payzın müfredat tartışmasında ve güncel siyasette önemli başlıkları soruyor, konukları Eğitim Bir Sen Başkan Vekili Latif Selvi, Eğitim Sen Başkanı Feray Aytekin Aydoğan, Hukukçu Salim Şen, Hukukçu Yasin Şamlı, Andy-Ar Araştırma Başkanı Faruk Acar ve Akademisyen Prof. Dr. Tanju Tosun yanıtlıyor. Ne Oluyor? bu akşam saat 21:00’da CNN TÜRK’te.

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Get it on Google Play