SON DAKİKA

Doktora tezinde skandal: Burç yorumları

Süleyman Demirel Üniversitesi’nde Yrd. Doç. Dr. Ömer Kürşad Tüfekci danışmanlığında Adeviye Erdoğan tarafından hazırlanan

Bu haber 08 Ocak 2018 - 14:17 'de eklendi.
Abone ol

Süleyman Demirel Üniversitesi’nde Yrd. Doç. Dr. Ömer Kürşad Tüfekci danışmanlığında Adeviye Erdoğan tarafından hazırlanan doktora tezi, “İnsan kaynakları yönetiminde yeni bir yaklaşım: Burçlara yönelik tutumun ölçülmesi” başlığıyla hazırlandı.

Doktora tezinin özetinde çalışmanın amacı için “Bu çalışmada, insan kaynakları yönetiminde hali hazırda bazı firmalarda kullanılmakta olan henüz çok fazla yaygınlaşmamış olan bir yaklaşım olan insan kaynakları yönetiminde burçların kullanılması ele alınmaktadır. Buradan hareketle çalışmanın amacı, insan kaynakları yöneticilerinin çalışanların burçlarına ve astrolojiye yönelik tutumlarının ölçülmesidir” ifadeleri yer aldı.

doktora-tezinde-skandal-burc-yorumlari-411113-1.

Burçların insan kaynakları yönetiminde bir bilimsel vurgu olarak tezde yer alması konuya dair bilimsel çalışmaları olan Tevfik Uyar’ın da tepkisini çekti.

Atatürk'ün Katilleri - Hüseyin Hakkı Kahveci

Akademiden yeni bir skandal açıklayacağım hazırsanız. Üstelik bir doktora tezinden üretilmiş. Teze kısıt getirildiği için şu an göremiyoruz. Makale, konusunu geçtim (astroloji), “mantık” olarak bile HATALI. Bu gözler daha neler görecek yahu. https://t.co/IqtHXGj1vq

— Tevfik Uyar (@tevfik_uyar) 7 Ocak 2018Parlamentohaber.com | Korku yok!

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR