SON DAKİKA

DOĞRU: ‘ANKARA’NIN HAVASINI ‘‘YENİ BİR DARBE’‘ KOKUSU SARDI!’

Sözcü gazetesi yazarı Necati Doğru,bugün yayımlanan yazısında iktidara yakın isimlerin ‘yeni bir darbe kokusu var’ dediğini aktardı.

Bu haber 16 Şubat 2020 - 15:58 'de eklendi.
Abone ol

Doğru, “İktidara yakın kalemler! Cumhurbaşkanı uçağına biniyorlar, Meclis Başkanı’yla arkadaşlar. MİT’den atlatma haber alıyorlar. Devletin üst kademesinden gizli bilgi sızdırıyorlar. Parti başkanları ile çat telefon görüşebiliyorlar. Kulislere hâkimler. Her tür bağlantıya sahipler. Her çeşit bilgiye anında ulaşabiliyorlar ya da her çeşit bilgi anında onlara akıyor. Ankara’dan yazıyorlar! Onlardan öğreniyorum. Ankara’nın havasını ‘yeni bir darbe kokusu’ sardı. ‘Askeri vesayet’ hortlamak üzereymiş.” ifadesini kullandı.

Doğru, “Ey iktidar gazetecileri! Dilinizin altında ne var? Size Ankara’nın havasına ‘askeri vesayet’ kokusu sindi diye yazdırarak ‘safları mı sıklaştırmak’ istiyorlar? İktidar saflarında! Dağılma mı var? Ahmet Davutoğlu’na, Ali Babacan’a, Abdullah Gül’e parti kurmayı bırakın, ‘askeri vesayet arzusu hortladı’ yuvanıza geri dönün mü demek istiyorsunuz? Kim iktidarı eleştiriyorsa! Askeri vesayetçi. Kim FETÖ’nün siyası ayağını da görmek istiyorsa! İşte onlar da askeri vesayetçi.” görüşünü savundu.

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!