SON DAKİKA

DEĞİŞİK YERLERDE GÖRÜLDÜ

Bu haber 24 Temmuz 2017 - 19:27 'de eklendi.

Yeni hükümet sözcüsü Bekir Bozdağ yaptığı açıklamada Alman şirketleriyle alakalı soruşturmanın iletişim hatası olduğunu vurguladı ve Adil Öksüz’ün pek çok ihbara konu olduğunu ama doğruluğunun tespit edilmesi için çalışıldığını söyledi.

ALMANYA İLE GERGİNLİK

“Türkiye’de yabancı yatırımcılar ve yabancı sermaye için son derece güvenli bir yatırım ortamı vardır. Ancak son günlerde Almanya dışişleri ve ekonomi bakanlarının gündeme getirdiği konular üzerinden Türkiye’nin bu konudaki hassasiyetleri tartışma konusu haline geldi. Sayın Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız bizzat açıklama yaptılar. Herhangi bir soruşturma ve kovuşturma bulunmamaktadır. Buna rağmen tartışmalar bitmedi.”

ADİL ÖKSÜZ ALMANYA’DA MI?

“Adil Öksüz’ün Türkiye içerisinde değişik yerlerde görüldüğüne dair zaman zaman ihbarlar yapılıyor. Aynı şekilde Almanya’da ya da başka ülkelerde görüldüğüne dair de ihbarlar geliyor. Daha önce Gürcistan’da bir ihbar vardı. Her ihbarı bu konuda titizlikle devletimizin ilgili organları değerlendiriyor ve araştırmalar titizlikle yürütülüyor, henüz doğruluğu teyit edilmiş değil.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!