SON DAKİKA

‘Çocuklarım kaçırıldı’ diyen Fatih Tezcan’dan yetkililere, ‘kadın cinayetleri’ hatırlatmalı çağrı

Tezcan, yaptığı açıklamada eski eşinin ‘çocuklarını kendisine göstermediğini’ ileri sürdü.

Bu haber 03 Eylül 2017 - 4:12 'de eklendi. 68

Tezcan, yaptığı açıklamada eski eşinin ‘çocuklarını kendisine göstermediğini’ ileri sürdü. Tezcan, bakanlıklara ‘kadın cinayetleri’ üzerinden çağrı yaparak, “Devlet bu zulüm yasalarını değiştirmek için kaç kadın cinayeti daha olmasını bekliyor? Devlet hangi hakla babalara çocuk işkencesi yapıyor?” sözleriyle şikâyetçi oldu.

Birgün’ün haberine göre Tezcan, Aile ve Adalet Bakanlıklarını etiketleyerek paylaştığı yazısına “Bir baba yine kendisine çocuklarını göstermeyen anneyi öldürürse, devlet bu konuda ne diyecektir?” sözleriyle devam etti.

Tezcan, mesajlarının kadın cinayetlerini meşrulaştırdığı yönünde kendisine yöneltilen eleştirilere ise şu ifadeyle cevap verdi: “‘Bu sözler cinayetleri meşrulaştırıyor’ diyen gerizekalılar anlayamıyorlar: Bir baba, kızı ve oğlu söz konusu olduğunda HİÇKİMSEYİ dinlemez.”

Tezcan’ın mesajları şöyle:

Bugün yasal olarak çocuklarımla olma günümken anne 2 oğlumu 1 kızımı kaçırdı. Bilginize. @ailebakanligi @adalet_bakanlik #Velayetİşkencesi pic.twitter.com/lLWfaDBwJo

— Fatih Tezcan (@fatihtezcan) September 2, 2017

Devlet bu zulüm yasalarını değiştirmek için kaç kadın cinayeti daha olmasını bekliyor? Devlet hangi hakla babalara çocuk işkencesi yapıyor?

— Fatih Tezcan (@fatihtezcan) September 2, 2017

Sözgelimi, bugün bayramda yasal hakkı olan bir baba yine kendisine çocuklarını göstermeyen anneyi öldürürse, devlet bu konuda ne diyecektir?

— Fatih Tezcan (@fatihtezcan) September 2, 2017

‘BİR BABA, ÇOCUKLARI SÖZ KONUSU OLDUĞUNDA HİÇ KİMSEYİ DİNLEMEZ’

“Bu sözler cinayetleri meşrulaştırıyor” diyen gerizekalılar anlayamıyorlar: Bir baba, kızı ve oğlu söz konusu olduğunda HİÇKİMSEYİ dinlemez.

— Fatih Tezcan (@fatihtezcan) September 2, 2017

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın