Privacy Policy Page
SON DAKİKA

CHP'li başkandan Bakan Soylu paylaşımı

“İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu ile Haliç Kongre Merkezi'ndeyiz "

Bu haber 10 Ocak 2018 - 1:55 'de eklendi.

İstanbul'da CHP'li Ataşehir ve Beşiktaş belediye başkanlarının İçişleri Bakanlığı tarafından görevden alırken, yine CHP'li olan Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç'ın, resmi Twitter adresinden Bakan Süleyman Soylu ile bir kaç saat önce çekilen bir fotoğrafı paylaştı. Kılıç'ın paylaşımı kısa sürede yüzlerce yorum alıp çok sayıda retweet aldı.

CHP’li Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, CHP’li Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi ile CHP’li Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar’ın İçişleri Bakanlığı Bakanlığı tarafından görevden alınmasının yankıları sürerken bugün Bakan Süleyman Soylu ile çekilen bir fotoğrafını paylaştı. Kılıç'ın paylaşımı sosyal medyanın en çok konuşulan konusu oldu.

Ali Kılıç, Bakan Soylu ile birlikte çektiği fotoğrafı “İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu ile Haliç Kongre Merkezi”ndeyiz " sözleriyle paylaştı. 

CHP'li Başkan,  Bakan Soylu tweetinden önce de " Maltepe Kaymakamımız Meftun Dallı ve mahalle muhtarlarımızla birlikte İçişleri Bakanlığı’nın düzenlediği “Genel Güvenlik ve Uyuşturucu İle Mücadele” toplantısına katıldık" paylaşımında bulundu. 


Parlamentohaber.com | Korku yok!

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!