SON DAKİKA

CHP’DE ŞOK

2018 yılında “Cenneti gören mezarlık” videosuyla gündeme gelen emlakçı Şefaattin Sağdıç, Samsun’un Atakum Belediyesi Başkanı Cemil Deveci’nin başkanvekili olarak atandı.

Bu haber 08 Aralık 2019 - 12:28 'de eklendi.
Abone ol

(gazetelink.com)’da yer alan habere göre, Cemil Deveci’nin başkanvekili olarak atanan Şefaattin Sağdıç, 2018 yılında çektiği videoda, ‘krediye uygun cennet manzaralı mezar yeri’ satmasıyla gündeme gelmişti.

‘KREDİYE UYGUN CENNET GÖREN MEZARLAR’

Sağdıç, videoda şu ifadeleri kullanmıştı:

“Mezar yerlerimiz krediye uygun. Cennet gören mezarlıklarımızda elektrik, su, her şey var. Bazı arkadaşlar mezarlıkların cehenneme baktığını söylüyor. Orası öyle değil. Mezarlıklar güney cehpesine baktığı için onlar cehennem sıcağı zannediyorlar. Satmış olduğumuz mezarlarda herkes çok rahat. Giden geri gelmiyor. İnsan bir arar biz mutsusuz der. Hiç öyle bir şey yok. En büyük garanti, gidip gelmiyorlar. Emin olun siz de gidince geri gelmeyeceksiniz. Bizim mezarlıklarımızın konsepti çok farklı. Merdivenli ya da pencereli olanlar mezarlarımız var. Denizi alttan gören, üstten görenler var. Tapu masrafı yok, mezar başına 1500 lira + KDV. Toplu olarak gelinirse yüzde 20 indirimli. Yurt dışından gelen kişiler cehennem manzaralı mezarlık istiyor. Türkiye’den de böyle bir talebin olması halinde bu konseptte çalışma yapabiliriz.”

https://www.gazetelink.com/cennet-goren-mezar-yeri-satan-emlakci-belediyede-baskanvekili-oldu/

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!