SON DAKİKA

CHP belgeleri kamuoyuna açıklıyor!

NURCAN GÖKDEMİRCHP, Man Adası’nda kurulan bir şirketle Recep Tayyip Erdoğan’ın yakınları arasındaki para hareketlerine ilişkin

Bu haber 30 Kasım 2017 - 14:55 'de eklendi.

NURCAN GÖKDEMİR

CHP, Man Adası’nda kurulan bir şirketle Recep Tayyip Erdoğan’ın yakınları arasındaki para hareketlerine ilişkin dekontları açıklayacak.

Edinilen bilgiye göre, CHP, meclis araştırması açılmasına ilişkin önergesinin kabulü durumunda belgeleri komisyona sunacak.

Meclis araştırması reddedilirse de belgeler bir basın toplantısıyla kamuoyuna açıklanacak.

KILIÇDAROĞLU’NDAN AÇIKLAMA

İstanbul’da düzenlenen Kadın ve Eşitlik Zirvesi’nde konuşan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Man Adası belgeleri ile ilgili açıklamalarda bulundu. Kılıçdaroğlu, belgelerle ilgili “Bir adım daha kaldı” dedi ve ekledi: “Bir şey daha olması lazım, onu da bugün yarın gerçekleştireceğiz”.

‘Belgeler servis edildi’ eleştirilerine de değinen CHP lideri, “Soruyorlar belgeleri kim verdi diye. Uzaydan gelmedi. Elbette bir insan verdi…” şeklinde konuştu.

Kılıçdaroğlu, Hürriyet yazarı Ayşe Arman’ın belgelerin kaynağına ilişkin olarak yönelttiği “FETÖ’cüler mi verdi?” sorusuna “Hayır. Bu ülkede, ülkesini seven milyonlarca insan var, milyonlarca bürokrat var” yanıtını verdi.

Parlamentohaber.com | Korku yok!

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!