SON DAKİKA

ÇAKMA KOMİSER’DEN HABER VAR

Bu haber 27 Temmuz 2017 - 19:30 'de eklendi.

Cem Küçük, “Demokrasi Haber” sitesindeki köşesinde tutuklu Cumhuriyet gazetesi muhabiri Ahmet Şık’a Fethullah Gülen’in sözleriyle seslendi: “Allah taksiratını affetsin”.

İstedikleri kadar inkar etsinler Cumhuriyet gazetesi ile FETÖ’cüler işbirliği içindeydi. Bütün deliller ortada. Bu işten yırtamayacaklar. Ve Türk devletini yok etmek için FETÖ ile işbirliğinin sonucuna katlanacaklar. Ahmet Şık isimli gazeteci dışında her şeye benzeyen şahıs dünkü duruşmada suçlarını kabul etti. Şık tribünlere oynayarak kendisine sorulan sorulara verdiği cevaplarla ikrarda bulundu. “İki kişinin neden bir savcının başına silah dayamak istediğini anlamazsak bu işler olmaya devam eder” deyip DHKP-C’li iki teröristi aklayan kişidir Ahmet Şık. Savcımız Selim Kiraz’ı şehit eden teröristleri aklamaya çalışan Ahmet Şık’ın bu ifadesi bile onu cezaevinde çürütmeye yeter. Üstelik Şık yazdıklarının arkasında olduğunu ısrarla söyledi.

Kadri Gürsel, Akın Atalay ve Can Dündar’ın Cumhuriyet gazetesi davasından alacağı cezalar belli ve hiç şansları yok. Diğer yazarların ise bırakılması gerekir. Ahmet Şık ise zaten tercihi yapmış. Onun cezaevinden çıkmaya niyeti yok. Allah taksiratını affetsin. 

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!