SON DAKİKA

Burak Yılmaz, Trabzonspor'a resmi imzayı attı

Trabzonspor’un tekrar kadrosuna kattığı Burak Yılmaz, kendisini bordo mavili renklere bağlayan resmi imzayı attı.

Bu haber 06 Ağustos 2017 - 15:10 'de eklendi.

Trabzonspor’un tekrar kadrosuna kattığı Burak Yılmaz, kendisini bordo mavili renklere bağlayan resmi imzayı attı.

Trabzonspor’da başkan Muharrem Usta ve Milli futbolcu Burak Yılmaz, Medical Park Stadı’nda düzenlenen basın toplantısında konuştu.

Burak Yılmaz ve Muharrem Usta’nın basın toplantısındaki açıklamaları şu şekilde:

Muharrem Usta:

Kral yuvasına geri döndü! Çin’de çok iyi bir ücret alırken, ekonomik anlamda ciddi fedakarlıklar yaparak Trabzonspor’a geldi.. Burak gönülden çok istekliydi. Bana, “Daha Trabzonspor’da yapacak çok işim var” dedi. Yuvasına geri döndüğü için ona “Hoşgeldin” diyorum. Şunu unutmayalım ki, futbol görsel bir şov. Bu şovun güzel olması için de topun üç direk arasından geçmesi gerekiyor. Herkesin mutlu olmasını istiyoruz. Herkesn mutlu olacağı bir düzeneğin adı futbol. Taraftarımız için her zaman daha kaliteli işler yapmaya çalışuıyoruz ki, onlar da mutlu olsun. Bunun savaşını veriyoruz.

Almamız gerek, eksik gördüğümüz bnoktalara transfer etmemiz gereken oyuncualr var. 1 ya da 2 transferimiz daha olacak.Biriken oyuncularımız var. Onalrı da elden çıkaracağız. Kadromuzda 4 gençle beraber 25 kişilik bir kadromuz olacak.

Burak Yılmaz:

Söylediği güzel sözlerden dolayı başkanıma çok teşekkür ediyorum. Ancak söylediklerinden öte bana hissettirdikleri daha önemli. Hepimiz fedakarlık yaptık, onlar da yaptılar. Çok mutluyum. Çok şeyler yaşadım. Ç.ok mutlu oldum hem bireysel hem de takım olarak ama artık yeni bir meydan okuma, yeni bir düzen var. Eskiye takılmadan kendimi ispatlamak istiyorum. Çok gol atmak istiyorum. Menajerlerime, yönetim kurulumuza, başkanımıza, sayın hocama çok teşekkür ediyorum. Allah utandırmasın.

Ben çok çekiniyordum ilk başlarda. Başkanım beni aradı ve “Başımızın üstünde yerin var. Taraftarımızın seni ne kadar sevdiğini göreceksin” dedi. Stadın açılışında başkanımız kulağıma ‘Seni alacağım’ dedi.Çocuklarımı da çok özlemiştim.Çin’de bir de ceza aldım 5 maçlık. Haksızlığa uğradığımı da düşünüyorum ama yapacak da bir şey yoktu.

Selçuk İnan benim arkadaşım değil, kardeşim! Sadece soyadlarımız aynı değil. Onunla her takımda oynamak isterim. Bunu da çekinmeden söyleyebiliyorum.

Gol hedefim yok ama emin olun atabildiğim kadar atacağım.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!