SON DAKİKA

BU AFİŞİ ANCAK TÜRKİYE DÜŞMANLARI YAPAR

Bu haber 14 Temmuz 2017 - 7:27 'de eklendi.
Atatürk'ün Katilleri

VatPAR Genel Başkanı Doğu Perinçek, büyük tartışma ve Genelkurmay nezdinde rahatsızlık yaratan 15 Temmuz afişlerini tenkit ederek, “Bu afişi ancak Türkiye düşmanları yapar. O afişleri yapanlar CIA ile ilişkilidir.” dedi.

Perinçek Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’a afişleri indirme çağrısı yaptı:

“Bu afişi asan Mehmetçiğe karşı savaş ilan etmiştir. Mehmetçik Afrin’e gidiyor, terörle savaşıyor, Güneydoğu’da PKK’yı bitirmeye çabalıyor, sınır ötesinde operasyon yapıyor, şehitler veriyor. Siz o Mehmetçiği aşağılayan afişler yapıyorsunuz. Bu afişi bir tek Türkiye’nin düşmanları yapar. Amerika, İsrail yapar.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Türk Ordusu’na karşı psikolojik savaş yürütüyor. Mehmetçiğin moralini kırmaya çalışıyor. Halkın Mehmetçiğe güvenini sarsmaya çalışıyor. Bu mu Mehmetçik? 15 Temmuz’da o darbeyi ezen ordu ve milletin işbirliğidir. O sabah Sayın Binali Yıldırım bana telefon açtığı zaman söyledim. Sayın Yıldırım orduyu tahrip eden söylemleri bırakın.

Tank olmasa Amerika’nın tankını ezemezsin. Tank tankla ezilir. Tankın yoksa halkın Amerikan tanklarının paletleri altında kalır.

Cumhurbaşkanının etrafında Amerika’nın avucunda olan bir takım danışmanlar, başdanışmanlar var. Ümit ediyorum ki o danışmanlar Tayyip Erdoğan’a göstermeden bu afişleri yapmış olsun. Artık afişleri görmüştür. Sayın Tayyip Erdoğan derhal bu afişi indirmelidir. Onlar indirmezse Türkiye’nin vatanseverleri indirecektir. Cumhurbaşkanlığında çalışanlar, emperyalizmin psikolojik savaş merkezinde mi çalışıyor? Bu afişleri kim yapıyor?

Tahmin ediyorum ki, bu afişleri yapan adamlar CIA ile ilişkilidir. Bu afişler CIA planında tam yerine oturuyor.

Gladyoyu içerden dışarı çıkartmak için yürüyüş yapıldı. O bir Gladyo yürüyüşüdür. ‘Kamudan temizlenenleri geri getireceğiz’ diyorlar. Siz bu afişlerle Gladyo yürüyüşü yapanlara çok güzel zemin hazırlıyorsunuz. Hangi başdanışman bu afişi hazırlıyorsa o zemin hazırlıyor. Buna izin veriyorsa sayın Taayip Erdoğan da zemin hazırlıyor.

Devleti diğer kurumlardan ayıran askeri yaptırım gücünün olmasıdır. Tayyip Erdoğan’a, Binali Yıldırım’a soruyorum, ‘Mehmetçiği karalayarak hangi askeri güçle devlet yöneteceksiniz? Bu resimleri asanlar devleti yönetemez. Türkiye onları sırtında taşımaz. Erdoğan bu afişlerle Türkiye’nin başında kalabilir mi? Cumhurbaşkanlığı makamı ordu düşmanlığı yapamaz.”

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!