SON DAKİKA

Boşanmak isteyen eşini ve 2 kızını rehin aldı

Kayseri’de boşanma aşamasında olduğu eşi ile 2 kızını kurusıkı tabanca ile evlerinde rehin alan 41 yaşındaki Ahmet Fener

Bu haber 03 Ağustos 2017 - 17:17 'de eklendi.

Kayseri’de boşanma aşamasında olduğu eşi ile 2 kızını kurusıkı tabanca ile evlerinde rehin alan 41 yaşındaki Ahmet Fener, çevreye rastgele ateş etti, ardından silahı bırakarak teslim oldu.

Ahmet Fener, Kayseri’nin Kocasinan ilçesinde 2 kızı ile birlikte yaşayan boşanma aşamasında olduğu eşi 37 yaşındaki Ayşegül Fener’le konuşmaya geldi. İddiaya göre Ahmet Fener olumsuz yanıt alınca, yanında getirdiği kurusıkı tabancayı çıkararak apartmanın önünde rastgele ateş etmeye başladı. Olayın ihbar edilmesi üzerine binanın önüne gelen polis ekipleri güvenlik önlemi alırken, Ahmet Fener kurusıkı tabancayla ateşe devam etti.

Bunun üzerine polisler de havaya ateş açınca Fener, eşi ve 2 kızının yaşadığı daireye zorla girip eşi Ayşegül ve kızları 15 yaşındaki Rana ve 9 yaşındaki Berna’yı rehin aldı. Polislerin ve komşularının ikna çabaları sonucu, elindeki kurusıkı tabancayı bırakarak teslim olan Ahmet Fener, ekip aracıyla emniyete götürüldü.

Ahmet Fener’in Ankara’daki Alkol ve Madde Bağımlılığı Merkezi’nde (AMATEM) tedavi gördüğü, bir süre önce izin alarak Kayseri’ye geldiği bildirildi. Hafta başında ise Ayşegül Fener’in avukatı aracılığıyla boşanma davası açtığı kaydedildi. DHA

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!