Bolu’da Iraklı Şahıs İstediği Sigarayı Vermeyen Gencin Kulağını Kesti

Bolu’da Uğur Akayoğlu adlı gençten sigara isteyip alamayan Irak uyruklu Muhyeddin Elmuhammed, gencin kulağını kesti.

Bolu’da Iraklı Şahıs İstediği Sigarayı Vermeyen Gencin Kulağını Kesti
Yayınlama: 22.03.2022
12
A+
A-

Bolu’da Uğur Akayoğlu isimli genç akşam saatlerinde dışarıda olduğu sırada yanına gelen Irak uyruklu 4 kişi kendisinden sigara istedi.

Yabancı uyruklu şahısların istedikleri sigarayı vermeyen Akayoğlu ile diğerleri arasında arasında kavga yaşandı. Akayoğlu’nu darp eden şahıslardan Muhyeddin Elmuhammed, yanında bulunan bıçakla gencin kulağını kesti.

Akayoğlu, olay sonrası yaşadığı travma sebebiyle konuşma bozukluğu yaşamaya başladı. Konuşma bozukluğunu gidermek için tedavi gören Akayoğlu, olay gününün sonrasında karakolda tespit ettiği Iraklı Muhyeddin Elmuhammed’den şikayetçi oldu.

“Gece vakti silahlı yağma” suçlamasıyla tutuksuz yargılanan Irak uyruklu Muhyeddin Elmuhammed, Bolu 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nde,  görülen davada üzerine atılı suçlamayı kabul etmeyerek, “Ben tavuk işletmesinde çalışıyorum. Geceleri çalışır sabahları yatan kişiyim. Benden şikayetçi olan kişiyi de ilk defa duruşmada görüyorum. Aynı mahallede oturduğumuzu bile bilmiyordum. Suçsuzum beraatımı istiyorum” dedi.

KEKEME KALDI

Olay günü yaşadıklarını anlatan ve sağlığının bozulduğunu ifade eden Uğur Akayoğlu, “Sanık olay akşamı yanında 3-4 arkadaşı ile yanıma geldiler. Benden bir şey istediler ama ne istediklerini o an anlayamadım. Sonradan sigara isteğini anladım ve vermeyince cebinden bıçak çıkartarak sağ kulağımın arka kısmından kesti. Kanlar akmaya başladı. Çok korktum. Bu korku yüzünden olaydan sonra kekeme kaldım. Sağlığım gitti. Olay sonrası sanık ve arkadaşları olay yerinden kaçtılar. Sonra karakolda bu kişiyi teşhis ettim. Olay günü de saçları arkadan bağlanmıştı. Burada yine saçları bağlı. Kendisinden şikayetçiyim” şeklinde konuştu.

Türkiye'nin siyaset, medya ve gerçekçi haberlerinin yer aldığı haber portalı