SON DAKİKA

BİR YEĞEN SKANDALI DA YALOVA’DAN

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın bir yeğenini özel kalem müdürü, diğer yeğenini ise insan kaynakları ve eğitim müdürü olarak görevlendirdiği öğrenildi.

Bu haber 31 Temmuz 2019 - 23:40 'de eklendi. Son Güncelleme31 Temmuz 2019 - 23:48
Abone ol

YENİ BAŞKAN YARDIMCISI DA YEĞEN..

Yalova Belediyesi Hukuk İşleri Müdürlüğü görevini yürütmekte olan aynı zamanda Başkan Vefa Salman’ın yeğeni olan Av. Gülden Atik, başkan yardımcılığı görevine getirildi.

Yalova Belediyesi’nde Başkan Vefa Salman’ın diğer yeğeni ve müsrif harcamaları ile sürekli gündeme gelen Özlem Salman’da Özel KalemMüdürü olarak görev yapmakta.

Başkan Yardımcısı Jülide Güner’e bağlı bölümlerin bir kısmını kendi yetkisine alan Vefa Salman,kendisine bağlı olan İmar Müdürlüğünü’de tüm yönetim yetkilerini verdiği Halit Güleç’e vererek CHP içerisinde yeni bir polemik yarattı.

CHP Milletvekili Muharrem İnce,İl Başkanı Özcan Özel ve Merkez İlçe başkanı Ertan Şener ise 3 yıldır olanları seyretmekten öte hiç bir hamle yapamıyorlar.

Vefa Salman’ın Seçim zamanında ki sloganı ise ‘BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ’ ise Yalovalılar tarafından kamuoyunda yanlış anladık,akrabaları ile yönetecekmiş,şeklinde yorumlandı.Tüm aile belediyede göreve geldi.dediler.

Atatürk'ün Katilleri - Hüseyin Hakkı Kahveci

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce ise aylardır sürdürdüğü suskunluğu halen devam ettiriyor.Olası bir seçimde ise Vefa Salman’a tepkili olan Yalovalılar,kötü yönetilen belediyenin faturasını Muharem İnce’ye kesecek gibi görünüyor.

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!