SON DAKİKA

Beşiktaş’ta yeni başkan seçiminde sürpriz gelişme

İçişleri Bakanlığı’nca Beşiktaş Belediye Başkanlığı’ndan alınan Murat Hazinedar’ın yerine seçilecek yeni başkan, 11 Ocak günü saat 15.

Bu haber 08 Ocak 2018 - 20:36 'de eklendi.
Abone ol

İçişleri Bakanlığı’nca Beşiktaş Belediye Başkanlığı’ndan alınan Murat Hazinedar’ın yerine seçilecek yeni başkan, 11 Ocak günü saat 15.00’te yapılacak seçimle belli olacak.

Yeni başkanı seçmek için çağrı gönderilen meclis üyeleri arasında, ismi Murat Hazinedar’la ilgili soruşturma dosyasında geçen ve görevden uzaklaştırıldığı belirtilen Bağımsız İBB ve Beşiktaş Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Avni Sipahi de var.

SİPAHİ: DEMEK Kİ HAKKIMDA UZAKLAŞTIRMA KARARI YOK

Hürriyet’ten Fatma Aksu’nun haberine göre, İstanbul Valisi Vasip Şahin, Murat Hazinedar’dan boşalan başkanlık makamına yeni bir ismin seçilmesi için izin vermişti. Valilik seçimin 11 Ocak günü saat 15.00’te Beşiktaş Belediyesi Meclis Salonu’nda yapılmasına karar verdi.

Atatürk'ün Katilleri - Hüseyin Hakkı Kahveci

Seçim için davet edilen meclis üyeleri arasında, Murat Hazinedar’la birlikte görevden uzaklaştırıldığı iddia edilen Hüseyin Avni Sipahi de yer aldı. Sipani kendisinin de davet edildiğini doğrulayarak, “Valilik beni de oy kullanmaya çağırdı. Demek ki hakkımda görevden uzaklaştırma kararı yok” dedi.

Parlamentohaber.com | Korku yok!

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!