SON DAKİKA

Başoğlu’ların +18’lik görüntüleri var iddiası

Bu haber 26 Ağustos 2017 - 14:13 'de eklendi ve 2.034 kez görüntülendi.
Murat Başoğlu’nun yasak aşk yaşadığı yeğeni Burcu’nun kocası Selçuk Karadayı’nın avukatı, Türkiye’yi sarsan skandalın yeni görüntüleri olduğunu söyledi.

Murat Başoğlu, teknede öz yeğeni Burcu Başoğlu ile öpüşürken görüntülenmiş ve ensest skandalı ortaya çıkmıştı. Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından olanlar oldu. Murat ve Burcu Başoğlu’na tepki üzerine tepki yağdı.

3 MİLYON LİRALIK TAZMİNAT DAVASI AÇTI

Bucu Başoğlu’nun kocası Selçuk Karadayı, kendisini aldatan eşine ve Murat Başoğlu’na toplamda 3 milyon liralık iki tazminat davası açtı. Dava ile ilgili konuşan Selçuk Karadayı’nın avukatı ise “Yeni görüntüler var!” diyerek bombayı patlattı.

“YENİ GÖRÜNTÜLER VAR”

İşte Selçuk Karadayı’nın avukatının açıklaması:

Türk Medeni Kanunumuz uyarınca aileyi koruyan hükümlere aykırı hareket etmekten dolayı evli öz yeğeni ile olan birlikteliği sebebiyle 1 milyon TL’lik manevi tazminat davamızı Anadolu Mahkemesi’nde açmış bulunmaktayız. Delillerimiz içinde yeni görüntüler de mevcut.

Murat Başoğlu'na büyük şok! Karar verildi apar topar...Türkiye günlerdir ünlü sunucu ve oyuncu Murat Başoğlu’nun (49) kendisi gibi evli yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı’yla (35) yaşadığı ensest ilişkinin şokunu yaşıyor.

Murat Başoğlu'na büyük şok! Karar verildi apar topar...Ünlü sunucu, geçtiğimiz haftalarda Bodrum’da teknede sarışın bir genç kadınla öpüşürken görüntülenmişti. Başoğlu, eşini aldattığı kadının iddiaların aksine yakını değil, Olga adlı bir Rus olduğunu öne sürmüştü.

Murat Başoğlu'na büyük şok! Karar verildi apar topar...Ancak Başoğlu’nun yeğeninin yoga eğitmeni olan eşi Selçuk Kabadayı, ihanet gerekçesiyle hem Murat Başoğlu’na hem de eşine milyonluk dava açtı ve dava dilekçesinde eşi Burcu Kabadayı’nın kendisini amcasıyla aldattığını belirtti.

Murat Başoğlu'na büyük şok! Karar verildi apar topar...OYUNCULUK AJANSINDAN ÇIKARILDI

Herkesi şoke eden ensest ilişkinin belgelerle ispatlanması üzerine Murat Başoğlu’nun yıllardır çalıştığı oyunculuk ajansı Black Listt, tavrını koydu ve ünlü sunucuyla bütün bağını kopardı.

Murat Başoğlu'na büyük şok! Karar verildi apar topar...Başoğlu’na ait oyunculuk ajansının internet sitesindeki tanıtım sayfasının da önceki gün akşam saatlerinde apar topar kaldırıldığı ortaya çıktı.

Murat Başoğlu'na büyük şok! Karar verildi apar topar...EN SON ÇİLEK KOKUSU ADLI DİZİDE OYNADI

90’lı yıllarda ‘Sabah Şekeri’ olarak ünlenen Murat Başoğlu, son yıllarda ‘Benzemez Kimse Sana’ yarışmalarını sunmuş, önceki yıl ‘Çilek Kokusu’ dizisinde kamera karşısına geçmişti.

Murat Başoğlu'na büyük şok! Karar verildi apar topar...20 GÜN ÖNCE BEBEK’TE BÖYLE YAKALANDILAR

Murat Başoğlu yaklaşık 20 gün önce Bebek’te bir kafede Burcu Başoğlu Kabadayı’yla bir kafede böyle görüntülenmişti

Murat Başoğlu'na büyük şok! Karar verildi apar topar...YEĞENİNİ ARKADAŞI DİYE TANITTI

Sohbeti kahkahalarla bölünen Başoğlu, habercileri fark edince açıklama yapma gereği duydu: “Arkadaşlar yanlış bir şey yazmayın, kendisi sevdiğim bir bayan arkadaşımdır.”

Murat Başoğlu'na büyük şok! Karar verildi apar topar...ÖZCAN DENİZ’İN SEVGİLİSİ: BANA İFTİRA ATTI

Murat Başoğlu’nun adı geçen yaz evlilik planları yapan Özcan Deniz ile Buse Narcı ayrılığında da geçmiş, Narcı isim vermeden çok ünlü ve evli bir adam kendisine iftira attığı için Deniz’le ayrıldıklarını ifade etmişti. Daha sonra bu ismin Murat Başoğlu olduğu iddia edilmişti.

Murat Başoğlu'na büyük şok! Karar verildi apar topar...Narcı, yaptığı açıklamayla ünlü şarkıcı ve yönetmenle birlikteliğinin sonlanmasına Deniz’in kariyerini ve mutluluğunu kıskanan ünlü birinin sebep olduğunu söylemişti. “5 yıldır güzel bir ilişkimiz vardı, gizli yaşamak tercihimiz oldu. Çünkü ne zaman hakkımızda bir haber çıksa ayrılmak zorunda kaldık” diyen Narcı’nın yakın çevresine anlattıklarına göre bu isim Murat Başoğlu’du.

Murat Başoğlu'na büyük şok! Karar verildi apar topar...MESAJLARI YAKALADI

Murat Başoğlu, Buse Narcı’ya sosyal medyadan mesajlar attı ve bu mesajları Deniz yakaladı. Mesajları görünce çılgına dönen Özcan Deniz, önce ünlü sunucuya ulaşarak tartışma yaşadı.

Murat Başoğlu'na büyük şok! Karar verildi apar topar...ÖZCAN DENİZ’İN 5 YILLIK AŞKINI BİTİRDİ

Murat Başoğlu, yanlış anlaşıldığını söylese de Özcan Deniz’in siniri geçmedi. Öfkesine hakim olamayan ünlü şarkıcı daha sonra 5 yıllık aşkını bitirdi.

Murat Başoğlu'na büyük şok! Karar verildi apar topar...
Murat Başoğlu'na büyük şok! Karar verildi apar topar...
Murat Başoğlu'na büyük şok! Karar verildi apar topar...
Murat Başoğlu'na büyük şok! Karar verildi apar topar...
Murat Başoğlu'na büyük şok! Karar verildi apar topar...

Parlamentohaber.com

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın