SON DAKİKA

Başkan Seçer İsyan Etti: Denizi Kirleten Gemiyi En Ağır Şekilde Cezalandıracağız!

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, denizi kirleten bir geminin görüntüsünü sosyal medya hesabından paylaşarak isyan etti, “En ağır şekilde cezalandıracağız” dedi.

Bu haber 02 Ağustos 2021 - 0:50 'de eklendi.
Rabıta Uğur Mumcu'dan Sonra - Hüseyin Hakkı Kahveci

Mersin Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekibinin liman sahasında denetimi sırasında çektiği görüntülerde bir yük gemisinden renkli bir sıvının denize akıtıldığı görülüyor. Görevliler denizi kirleten gemiye botla yanaşarak uyarılarda bulunuyor.

GÖRÜNTÜYÜ PAYLAŞTI

CHP’li Başkan Seçer, denizi kirleten geminin görüntüsünü sosyal medya hesabından paylaşarak isyan etti. Bir yandan orman yangınlarıyla uğraşırken bir yandan da deniz kirliliği ile ilgilendiklerini belirten Seçer, “Denizimizi kirletenleri bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da en ağır şekilde cezalandıracağız!” ifadelerini kullandı.

“BU ÇİRKİNLİĞİ SİZİNLE PAYLAŞIYORUM”

“Bir yandan yanan ormanlarımızı korumaya çalışırken, az önce Mersin limanı MIP 2 Rıhtımında çevre koruma ekibimizin çektiği bu çirkinliği sizinle paylaşıyorum” diyen Seçer, “Denizimizi kirletenleri bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da en ağır şekilde cezalandıracağız!” ifadelerini kullandı

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!