SON DAKİKA

Başarır: “Atatürk Havaalanı’nın Arazisini Katar’a Satmak İstiyorlar”

CHP Milletvekili Ali Mahir Başarır konuk olduğu programda Atatürk Havalimanı arazisinin Katar’a satılmak istendiğini dile getirdi.

Bu haber 08 Aralık 2021 - 21:01 'de eklendi.
Abone ol

CHP Milletvekili Ali Mahir Başarır, TELE1’de ekrana gelen Gerçeğin İzinde programına konuk oldu. CHP’nin Mersin mitingine ve asgari ücret tartışmalarına vurgu yapan Başarır, Katar ve Birleşik Arap Emirlikleri ile yapılan anlaşmalara da ilişkin çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

“Bunu ilk kez TELE1 ekranlarında açıklıyorum” şeklinde vurgu yapan CHP’li Başarır, “Atatürk Havaalanı’nın arazisini Katar’a satmak istiyorlar” açıklamasını yaptı.

Ali Mahir Başarır’ın söz konusu ifadeleri ise şu şekilde:

“Bugün ilk kez burada bir şey açıklıyorum: Atatürk Havaalanı’nın arazisini Katar’a satmak istiyorlar. İlk kez söylüyorum: Niye 3 saat Cumhurbaşkanı inceledi? Hangi Katar heyeti inceledi? Neyin değer tespiti yapıldı? Bakın memleket elden gidiyor, Katarlı bir adam gelmiş, hadsiz herif adını bile söylemek istemiyorum ‘Türkiye’nin ekonomisi kötü bakalım ne alacağız?’ diyor. Utanmaz herif sen batan geminin mallarını mı alıyorsun?”

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!