SON DAKİKA

Bahçeli: Kör Niko Türkiye gündeminin önüne geçti, ona yanıyorum

MHP lideri Bahçeli, Çanakkale’deki CHP etkinliğinde içki içildiği iddialarına ilişkin kullandığı ‘Kör Niko’nun meyhanesi’

Bu haber 02 Eylül 2017 - 15:20 'de eklendi. 70

MHP lideri Bahçeli, Çanakkale’deki CHP etkinliğinde içki içildiği iddialarına ilişkin kullandığı “Kör Niko’nun meyhanesi” ifadesine açıklık getirdi.

Bahçeli’nin sözlerinden satırbaşları şu şekilde:

-Bizlerden ayrılmış olanlar veya ayıklanmış olanların nasıl bir yol izleyecekleri onların bileceği iştir. Önümüzdeki günlerde millet olarak göreceğiz.

-Çanakkale’de şehitliğinde adaletle alakalı bir toplantının yapıldığı dönemde CHP’li bazı partililerin çilingir sofrası kurduğuna dair basında bazı iddialar oldu. Türkiye’de şehitlerimizin bulunduğu herhangi bir alanda çilingir sofrası kurulmasını doğru bulmamaktayız. Herkes her yerde içki alabilir ama bu şehitlerimizn mekanında değil, meyhanede olmalıdır. İstanbul’da çok sayıda tarihi meyhane bulunmaktadır. Bunlarda biri de Kör Niko’dur. Kör Niko, Türkiye’nin gündeminin önüne geçti, ben de ona yanıyorum. Dilimin sürçmesi yerini bilmememdendir. Belirli çevreler saat 6’dan sonra rakı başladıklarında nerede ne olduğunu bilir. Meyhaneyi akşam mekan tutanlar sazlı sözlü eğlenceye de girebilirler.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın