SON DAKİKA

“ATATÜRK’ÜN KATİLLERİ” SÖZCÜ ve YENİÇAĞ’DA HAFTANIN KİTAPLARINDA!

Hüseyin Hakkı Kahveci’nin uzun yıllar süren çalışmalar sonucu hazırladığı Destek Yayınlarından çıkan yeni kitabı “Atatürk’ün Katilleri” Sözcü ve Yeniçağ’da haftanın kitaplarında yer aldı.

Bu haber 17 Şubat 2020 - 15:34 'de eklendi.
Abone ol

Uzun yıllar süren çalışmalar sonucu hazırlanan Hüseyin Hakkı Kahveci’nin Destek Yayınlarından çıkan yeni kitabı “Atatürk’ün Katilleri” Sözcü ve Yeniçağ’da haftanın kitaplarında yer aldı.

”ATATÜRK’ÜN KATİLLERİ” SÖZCÜ GAZETESİ’NDE HAFTANIN KİTAPLARINDA!

Sözcü Gazetesi, Stratejist, Gazeteci, Yazar Hüseyin Hakkı Kahveci’nin Destek Yayınlarından çıkan son kitabı ”Atatürk’ün Katilleri”ni resmi internet sitesinden ”Ölmedi Yaşıyor” başlığıyla haftanın kitabı olarak ilk 3 te yer verdi.

Ölmedi Yaşıyor Başlığıyla yayınlanan “Atatürk’ün Katilleri” kitabı Sözcü Gazetesinin Haftanın Kitapları arasında aşağıdaki açıklamalarla yer aldı.

“Hüseyin Hakkı Kahveci’den Atatürk’ün Katilleri. Kurtuluş Savaşı’nı unutmuş, kahramanlarına nefret besleyen, kuruluşunu ayaklar altına almış bir toplum haline gelebilmenin yegâne gerekçesi iç mihraklar ve dış mihraklar beraberce Türk Milleti’ni ve Atatürk’ü bu topraklardan nasıl sileriz çalışmasını aralıksız 82 yıldır yaptılar. Sonuçları ise ortada. Silemediler, çünkü “Ölmedi yaşıyor…” diyoruz. Bu yüzden silemediler. Bu kitap, Mustafa Kemal Atatürk’ün iç ve dış mihraklarca suikast sonucu öldürüldüğünü kesin ve net bilgi ve belgelerle ortaya koyan, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde yazılmış ve dünya üzerinde örneği olmayan tek belge ve bilgiye dayalı, bizzat tarafımdan hazırlanmış, yani dosya olarak birilerinden alınmamış araştırmacı-gazetecilik kitabıdır. (Destek Yayınları)”

”ATATÜRK’ÜN KATİLLERİ” YENİÇAĞ GAZETESİ’NDE HAFTANIN KİTAPLARINDA!

Yeniçağ Gazetesi, Stratejist, Gazeteci, Yazar Hüseyin Hakkı Kahveci’nin son kitabı ”Atatürk’ün Katilleri”ni ”Ecel mi? Suikast mı?” başlığıyla haftanın kitabı olarak gazete ve resmi sitesinde yer verdi.

Araştırmacı yazar Hüseyin Hakkı Kahveci, Atatürk’ün zamansız vefatı ekseninde kaleme aldığı, uzun yıllar süren çalışmalar sonucu hazırladığı yeni kitabı, “Atatürk’ün Katilleri” adlı kitabında birbirinden ilgin soruların peşine düşüyor: Türk milletinin önderi Mustafa Kemal Atatürk suikast sonucu mu öldürüldü? Kurtuluş mücadelesinden günümüze kadar Atatürk’ün izlerini silmeye çalışanlar kimler? Cumhuriyetin ilk yıllarından itibaren dış mihrakların emrinde Türk milletini çökertmek isteyenler ne gibi eylemlerde bulundu?

Atatürk'ün Katilleri - Hüseyin Hakkı Kahveci

Bu sorular ve benzerleri pek çok kez sorulmuş olmasına rağmen bu kez Kahveci’nin bulgularıyla cevap buluyor.

KAYNAKÇA

https://www.sozcu.com.tr/hayatim/kultur-sanat-haberleri/haftanin-kitaplari-210/

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/islami-dusturlara-tasavvufi-bakmak-268421h.htm

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!