SON DAKİKA

Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi’yle Dalga Geçerek Sosyal Yardım Alanları Aşağıladı!

Başakşehir Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nde çalışan Fatma Yüksel isimli personelin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda yardıma muhtaç vatandaşlar ile dalga geçtiği videosu ortaya çıktı.

Bu haber 25 Mayıs 2021 - 14:31 'de eklendi.
Rabıta Uğur Mumcu'dan Sonra - Hüseyin Hakkı Kahveci

Başakşehir Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nde görev yapan Fatma Yüksel isimli personelin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda arkadaşları ile çektiği skandal videosu ortaya çıktı.

‘Küfürle kontrol ediliyor’

Çekilen skandal videoda Sosyal İşler Müdürü Şaduman Kutay’ın makamında olmadığını belirten personel “Bugün 2 Nisan hep neşeyle doluyor insan. Sevgili arkadaşlarım Şaduman Hanım yokken onun odasına girdim ve sizin için Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi’ni okuyacağım lütfen beni iyi dinleyin. Bismillahirahmanirrahim. Ey Türk gençliği, naber. Lütfen işimizi ciddi yapalım. Birinci vazifen Sosyal İşleri Müdürlüğü’nde çalışıp, önce gelen talepleri almak. Dünya kadar gelen talepler Fatma, Sevignar ve Beyhan tarafından exel’le aktarılıp İlyas Aslan tarafından teker teker küfürle beraber kontrol edildikten sonra bir liste oluşturup saha ekibi arkadaşlarına vermektir.”

‘Koli, Koli, Koli diye ağlayanlara’

“Bu bizim en önemli vazifemizdir, herkese koli vermek. Koli, koli, koli diye ağlayanlara alın ulan kolinizi demektir. İkinci vazifemiz yaşlı, hasta, engelli vatandaşlarımıza telefon açıp ağlayanlara hatır gönüllerini almaktır”

Atatürk'ün Katilleri

‘Ramazan’da açlara sıcak yemek vermek’

“Üçüncü vazifemiz sıcak yemek. Evinde sıcak yemek yapamayan teyzelere, amcalara Kamil tarafından tespit yapıldıktan sonra sıcak yemek uygun görülüp Ramazan’da açlara sıcak yemek vermektir. Ey Türk İstikbalinin evlatları, ey Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nün fedaileri işte bu ahval ve şeriat içinde dahi vazifeni en iyi şekilde yerine getirmek boynunun borcudur.”

“Kendi Vaatlerime Geçiyorum”

“Bugün 23 Nisan hep neşeyle doluyor insan. Sevgili arkadaşlarım şimdi kenti vaatlerime geçeceğim. Bugün bu koltukta oturuyorum. Allah’ın izniyle bir  hayalimi gerçekleştirmiş bulunmaktayım. Bir gün gerçekten bu koltuğa oturursam hepinize koli vereceğim, hepinize kahve vereceğim, çikolata vereceğim bol bol tatil vereceğim sevgiyle kalın”

Başakşehir Belediyesi açıklama yaptı: Psikolojik tedavi görüyor

Çorlu Haber isimli internet sayfasında ilk kez yayınlanan görüntülerin ardından Başakşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, söz konusu personelin psikolojik tedavi gördüğü, içinde bulunduğu psikolojik ve ruhsal rahatsızlığından istifade ederek çekilen videonun bir başka personel tarafından kendisinden izinsiz kullanıldığı, ilgili personel hakkında suç duyurusunda bulunulduğu kaydedildi. Ancak, psikolojik sorunları olan ve başkaları tarafından yönlendirilebilen birinin belediyede nasıl çalıştırıldığına dair bilgi verilmedi. 

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!