”Atatürk Diriliyor: İlahi Nutuk” Yeniçağ’da Haftanın Kitaplarında!

Hüseyin Hakkı Kahveci’nin kaleminden Ulu Başbuğ Gazi Mareşal Mustafa Kemal Atatürk ve 19 sırlarını anlatan Destek Yayınlarından çıkan yeni kitabı ”Atatürk Diriliyor: İlahi Nutuk” Yeniçağ’da haftanın kitaplarında yer aldı.

”Atatürk Diriliyor: İlahi Nutuk” Yeniçağ’da Haftanın Kitaplarında!
Yayınlama: 03.07.2023
Düzenleme: 03.07.2023 19:44
147
A+
A-

Atatürk’ün gönderilmiş bir görevli olduğunun kanıtları ve Atatürk’ün Anka ve Heron projelerindeki sırların yer aldığı Hüseyin Hakkı Kahveci’nin Destek Yayınlarından çıkan yeni kitabı ”Atatürk Diriliyor: İlahi Nutuk” Yeniçağ’da haftanın kitaplarında yer aldı.

Hüseyin Hakkı Kahveci - Atatürk Diriliyor - İlahi Nutuk

Hüseyin Hakkı Kahveci – Atatürk Diriliyor – İlahi Nutuk

”ATATÜRK DİRİLİYOR: İLAHİ NUTUK” YENİÇAĞ GAZETESİ’NDE HAFTANIN KİTAPLARINDA!

Yeniçağ Gazetesi, Stratejist, Gazeteci, Yazar Hüseyin Hakkı Kahveci’nin son kitabı ‘Atatürk Diriliyor: İlahi Nutuk’u ”Doğuştan bilgi ile doğup geldi” başlığıyla haftanın kitabı olarak gazete ve resmi sitesinde yer verdi.

”Atatürk Diriliyor: İlahi Nutuk” Yeniçağ'da Haftanın Kitaplarında!

”Atatürk Diriliyor: İlahi Nutuk” Yeniçağ’da Haftanın Kitaplarında!

”Atatürk Diriliyor: İlahi Nutuk” Yeniçağ'da Haftanın Kitaplarında Yer Aldı

”Atatürk Diriliyor: İlahi Nutuk” Yeniçağ’da Haftanın Kitaplarında Yer Aldı

Araştırmacı yazar Hüseyin Hakkı Kahveci’nin “Atatürk Diriliyor” adlı yeni kitabına takdim yazısı yazan Ergün Arıkdal ilginç noktalara dikkat çekiyor: “Mustafa Kemal Atatürk sadece bir kumandan, bir siyaset adamı değildir. Müthiş önsezileri olan ve enjekte bilgiye sahip bir varlıktır. Yani kendisi enkarne olmadan evvel yeryüzünde yapılacak olan bütün maddi işlemler hakkında açık ve seçik genel bilgiye sahip ve ilerleyişini temin edecek olan her türlü yolun da nasıl olması gerektiği hakkında ilkelere ve kurallara malik olan bir insandır. Doğuştan bilgi ile doğup gelmiştir. Sonra yeryüzündeki eğitimiyle, kendi varlığında mevcut olan, vazifesi ile alakalı her türlü bilgiyi kendi varlığında taşıyarak gelmiştir. Yaptığı iş, sadece tatbikatlar esnasında, uygulamalar sırasında hatırlamaktan ibarettir. Hiçbir kumandan kolaylıkla çıkıp da “Ben size ölmeyi emrediyorum!” diyemez. Türk askeri dışında da hiçbir asker böyle bir emri yerine getiremez!

*Yaratılışın başlatılmış olduğu saklı Mu’yu, dolayısıyla da Spatyum’u (Levh-i Mahfuz) betimleyerek veya betimleterek büyük sırlara vâkıf olması. *Ahaz’ın güneş saatinde oluşturulan Tanrı’nın ve Dünya Kralı Thotma’nın Felsefe kitabında yer alan geometriyi düzenleyerek ülkesine kazandırması. *Atatürk’ün Anka, Heron projesi olarak ileri sürülen ve Levh-i Mahfuz’daki aslına bire bir uyan Ka adlı çizimiyle ilmin bir nokta olduğunu, sonradan büyüyüp anlaşılmaz hale getirildiğini kanıtlaması. *“Yurtta sulh, cihanda sulh!” sloganı.• Devrimleri. • Laiklik fikrini benimseyerek, din ile devlet işlerini birbirinden ayırması.

Bu sayılanlar, Atatürk’ün gönderilmiş bir görevli olduğunun kanıtlarından birkaçıdır.

Kaynak: Yeniçağ Gaztesi

Türkiye'nin siyaset, medya ve gerçekçi haberlerinin yer aldığı haber portalı