Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları’nın Ege’deki Yeni Ocağı Manisa’da Açıldı

Atatürk Devlet algoritmasını benimseyen Partiler üstü kuruluş olan Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları, Genel Başkanı Sayın Hüseyin Hakkı Kahveci, Genel Başkan Yardımcıları, Yönetim Kurulu Üyeleri ve İl Beyleri’nin katılımı ile yeni ocağı/şubesi olan Manisa İl Başkanlığı düzenlenen açılış töreniyle faaliyetlerine başladı

Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları’nın Ege’deki Yeni Ocağı Manisa’da Açıldı
Yayınlama: 13.06.2023
209
A+
A-

Açılışlarına tam gaz devam eden Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları, Düzce Ocağının açılışının ardından, Manisa il ocağının açılışı ile Türkiye genelindeki Ocak sayısını  otuz ikiye çıkarttı.

Genel Başkan Hüseyin Hakkı Kahveci öncülüğünde, 11 Haziran 2023 tarihinde Manisa İl Başkanlığı’nın açılışı gerçekleşti.

Açılışı yapılan Manisa İl Beyliği’nin Kurucu İl Başkanı Çağatay Esen’in başkanlığında, Genel Başkan Yardımcıları, Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri,  İl Başkanları ve üyeleri, vatandaşların katılımı ile yapıldı.

ATABEY19 GENÇLİK KÜLTÜR OCAKLARI’NIN 32 ‘İNCİ İL BEYLİĞİ AÇILDI
Saygı duruşu, İstiklal Marşı ve ocak yeminin okunması sonrası,  “YA DEVLET ATATÜRKLEŞECEK, YA ATATÜRKLER DEVLETLEŞECEK” sloganı ile yola çıkan Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları Genel Başkanı Gazeteci-Stratejist-Yazar Hüseyin Hakkı Kahveci önemli açıklamalarda bulundu.

Genel Başkan Kahveci konuşmasına açılışa katılan Genel Başkan Yardımcıları, Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri,  İl Başkanları ve üyeleri, vatandaşlara teşekkür ederek başladı.

 ”MÜLTECİNİN BU KADAR YOĞUN OLDUĞU BİR ÜLKEYE TURİST VERİR Mİ SİZCE”

”Antalya ile görüşüyoruz bayramını bekleyen turizmciler Türk müşteriyi nasıl günlük 3-4 bin lira paraya kazıklayacaklarını düşünüyorlar. Çünkü yabancı müşteri yok. Geçen sene Tanzanya, Kenya, Senegal falan geliyorlardı. Bu sene onlarda gelmiyor. Mültecinin bu kadar yoğun olduğu bir ülkeye turist verir mi sizce. Kendi sınırlarını kapatan bir adam size turist gönderir mi göndermez. Peki bu iş nereye gidiyoruz sorusunun cevabı herkes birbirini para için yiyebilir, borç çiğneyebilir hayatta ve yaşamda kalmak için yiyebilir. Eğer birisi diyorsa ki bu işler olmaz yalan söylüyor. Çünkü ikame etme gücümüzü kaybediyoruz.

Ukrayna-Rusya arasındaki savaşın ne kadar şiddetlendiğini başka alanlara yayılma risklerinin bulunduğunu mesela Rusya’nın mülkiyetinde olan Mersin Akkuyu Nükleer Santrali’ne yabancı istihbarat birimlerince deniz altından bir sabotaj düzenlenirse ne yaparız Mersin ne yaparız Adana. Ha mülkiyeti Rusya’ya ait ama ne Mersinlinin ne Adalının kardeşim bu toprak benim bu santralin sahibi nasıl Rusya olur diye tek bir cümlesi yok ya yüzde bir olsun bize ait yüzde bir hisse olsun yok. Cumhurbaşkanı bile santrale girememiş. Cumhurbaşkanı burası diplomatik misyon değil kardeşim, Mersin’de Rus Büyükelçiliği de değil ne oluyoruz kimse söylemek istemiyor.

Önümüzdeki haftadan itibaren bizde Kurban Bayramı sebebiyle bir dinlenme yapacağız. Dinlenmeden sonra açacak olduğumuz Sinop ve Bolu il başkanlıkları sonrasında Muğla ve Denizli ziyaretlerimiz ve il başkanlığı açılışlarıyla Antalya’ya varmış olacağız 07 plakada bitecek herhalde bu iş öyle görünüyor.” ifadelerini kullandı.

”35 İLİMİZDEKİ TOPRAKTA HALEN TOPRAK KANSERİ DENİLEN BİR VAKA MEVCUTTUR”

”Önümüzdeki günlerde yeni bir tezgah Dünya Sağlık Örgütü tarafından Türkiye’nin gündemine Avrupa’nın gündemine sokulabilir. Yeni bir pandemi virüsü olarak bahsi geçen olay  buna da karşı durmamız gerekiyor bir virüs varlığı varsa, bunu bulabilen cihazlar varsa, yok edebilecek de cihazlar vardır, tedavi yöntemleri vardır. Geçen sefer Sağlık Bakanlığı’nın kendisini Dünya Sağlık Örgütü’ne bağladığı o yapı içerisinde Türk milletinin birçok insanına aşı vurularak ölmesine sebep olundu. Aşılar sonrası bu kati surette gerçek bir şey. Bu sefer bizler DSÖ’nün yani Dünya Sağlık Örgütü’nün Türkiye üzerinde bir ameliyat yapmasına karşı çıkmamız gerekiyor.

Aynı şekilde Dünya Tarım Örgütü tarafından ele geçirilmiş olan Tarım Bakanlığı için de geçerli. Hibrit tohumlar, kısır tohumlar toprağı kirleten durumlar 35 ilimizdeki toprakta halen toprak kanseri denilen bir vaka mevcuttur. Hayvanlarımıza şap hastalığı adı altında vurulan aşılardan yüzlerce hayvan ölümü haberleri alıyoruz. Bunlara da karşı durmamız lazım. Ben buradan Türkiye’nin her bir tarafına sesleniyorum. Biz üç kişiyiz, beş kişiyiz, azız yok. O üç kişi, beş kişi bir müddet sonra 50 kişi, 50 kişi 500 kişi şayet karşı duruş sergilemezseniz topraktan kanserli, mikroplu alacak olduğunuz gıda direk sizin intiharınız demektir.” dedi.

Kahveci konuşmasına şu şekilde devam etti;

”Evet arkadaşlar şimdi Tüm Türkiye’ye selam ve sevgilerle hiç kimse unutmasın ki biz birçok şeyi dengede tutuyoruz ama halk dengesizlik üzerine kurguladığı hayatını yaşam tercihi olarak kendisi yapıyor. Yerdekiler, göktekilerle bağ kurabilmesi için göğün yerdekini seçmesi lazım. Onun haricindekiler yalandan ibarettir. ” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Daha sonra Genel Başkan Hüseyin Hakkı Kahveci, Manisa İl  Başkanı Çağatay Esen’e mazbatasını takdim etti.

Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları Genel Başkanı Gazeteci-Yazar Hüseyin Hakkı Kahveci’nin çok çarpıcı açıklamalarını alttaki videodan izleyebilirsiniz.

Türkiye'nin siyaset, medya ve gerçekçi haberlerinin yer aldığı haber portalı