Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları’nın 27’nci İl Beyliği Açıldı

Atatürk Devlet algoritmasını benimseyen Partiler üstü kuruluş olan Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları, Genel Başkanı Sayın Hüseyin Hakkı Kahveci, Genel Başkan Yardımcıları, Yönetim Kurulu Üyeleri ve İl Beyleri’nin katılımı ile yeni ocağı/şubesi olan Denizli İl Başkanlığı düzenlenen açılış töreniyle faaliyetlerine başladı.

Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları’nın 27’nci İl Beyliği Açıldı
Yayınlama: 01.11.2022
153
A+
A-

İl açılışlarına tam gaz devam eden Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları Kocaeli Ocağının açılışının ardından, Denizli il ocağının açılışı ile Türkiye genelindeki Ocak sayısı yirmi yediye yükseldi.

Denizli İl Beyliği’nin açılışına Genel Başkanı Hüseyin Hakkı Kahveci öncülüğünde, Genel Başkan Yardımcıları, Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri,  İl Başkanları ve üyeleri katıldı. Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları Denizli İl Beyliği’nin açılışı Kurucu İl Başkanı Selma Pulluk’un başkanlığında, vatandaşların katılımı ile gerçekleşti.

ATABEY19 GENÇLİK KÜLTÜR OCAKLARI, DENİZLİ İL BEYLİĞİ AÇILDI

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra, “YA DEVLET ATATÜRKLEŞECEK, YA ATATÜRKLER DEVLETLEŞECEK” sloganı ile yola çıkan Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları Genel Başkanı Gazeteci-Stratejist-Yazar Hüseyin Hakkı Kahveci çok çarpıcı açıklamalar yaptı.

Genel Başkan Kahveci konuşmasına İl Hanı Selma PULLUK’u katılan Genel Başkan Yardımcıları, Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri,  İl Başkanları ve üyelerin huzurunda tebrik ederek başladı.

”DENİZLİ NİYE ÖNEMLİDİR?”

”Bugün bütün dünya nüfusunun 8.5 milyar nüfusun yaklaşık 5 milyara yakını İbrahim’i dinler olarak atfedilen Müslümanlık, Hristiyanlık ve Yahudiliğe inanmakta. 100 yıllık bir efsanede Mikail A.S. diye tabir edilen dört büyük meleğin büyüğü Denizli Honaz’da yeryüzüne inerek çok Tanrılı dinleri yok etmiş ve tek Tanrı inancını getirmiştir.

Denizli teolojik açıdan da çok önemlidir. Özellikle şu dönemdeki sembolizm gerek Hristiyanlığın, gerek Yahudiliğin ve gerekse Müslümanlığın sembolizm üzerinden açıklamaya çalıştığı ve bazı saklı bilgilerin açığa çıkacak olduğu özellikle Yedi Kilise diye tabir edilen yerlerden birisi de Denizli’dir.” ifadelerini kullandı.

”BUĞDAYLA BESLENEN ÜLKE YÜZDE 25 KITLIK İÇERİSİNDE OLDUĞUNA İŞARETTİR.”

”Dün Rusya, Ukrayna ordusu tarafından yapılan saldırılar nedeniyle bütün Ukrayna limanlarını ateş altına aldı ve en şiddetli saldırıyı başlattı. Ve dedi ki buğday koridoru kapanmıştır. Yani gerekirse buğdayı gemilerde ve silolarda yakarak dünyaya ulaşmasını engelleyecekler. İki ay sonra nasıl bir ekmek yiyeceğimizi, ne yapacağımızı hep beraber yaşayarak öğreneceğiz.

Çünkü bizim buğday ithalatımız, buğday stoğumuz, savaş stoklarımız nedir bilmiyoruz. Buğday olmayınca ekmek olmuyor, ekmek olmayınca ağırlıkta insanoğlunun şayet bugünkü buğdayla besleniyor olması sabahtan akşama kadar buğday türevleri simit, poğaca, ekmek v.b. yiyoruz. Bu yüzde 25 oranında o ülkenin kıtlık içerisinde olduğuna işarettir.” dedi.

Kahveci konuşmasına şu şekilde devam etti;

”Biz Atatürk & Atabey Türk Ocakları hiç kimsenin, hiçbir siyasi partinin, hiçbir bankanın, hiçbir iş adamının arka bahçesi değiliz. Çünkü biz Anadolu’da sadece son seksen yıldır halının altına süpürülmüş Türk yoktur diyenlere karşı o halıların altından çıkmışız. Onun için biz varız, var olacağız ve hükmedeceğiz.” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Daha sonra Genel Başkan Hüseyin Hakkı Kahveci, Denizli İl Hanımız Selma PULLUK’a mazbatasını takdim etti.

Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları Genel Başkanı Gazeteci-Yazar Hüseyin Hakkı Kahveci’nin çok çarpıcı açıklamalarını alttaki videodan izleyebilirsiniz.

Türkiye'nin siyaset, medya ve gerçekçi haberlerinin yer aldığı haber portalı