Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları, Düzce İl Beyliği Açıldı

Atatürk Devlet algoritmasını benimseyen Partiler üstü kuruluş olan Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları, Genel Başkanı Sayın Hüseyin Hakkı Kahveci, Genel Başkan Yardımcıları, Yönetim Kurulu Üyeleri ve İl Beyleri’nin katılımı ile yeni ocağı/şubesi olan Düzce İl Başkanlığı düzenlenen açılış töreniyle faaliyetlerine başladı.

Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları, Düzce İl Beyliği Açıldı
Yayınlama: 06.06.2023
Düzenleme: 13.06.2023 14:18
139
A+
A-

İl açılışlarına son sürat devam eden Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları Yalova Ocağının açılışının sonrası, Düzce il ocağının açılışı ile Türkiye genelindeki Ocak sayısı otuz bire yükseldi.

Genel Başkan Hüseyin Hakkı Kahveci öncülüğünde, 3 Haziran 2023 tarihinde Düzce İl Başkanlığı’nın açılışı gerçekleşti.

Açılışı yapılan Düzce İl Beyliği’nin Kurucu İl Başkanı Cemal Özdemiroğlu’nun başkanlığında, Genel Başkan Yardımcıları, Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri,  İl Başkanları ve üyeleri, vatandaşların katılımı ile yapıldı.

ATABEY19 GENÇLİK KÜLTÜR OCAKLARI’NIN 31’İNCİ İL BEYLİĞİ AÇILDI

Saygı duruşu, İstiklal Marşı ve ocak yeminin okunmasının sonrası, Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları Genel Başkanı Gazeteci-Stratejist-Yazar Hüseyin Hakkı Kahveci konuşmasına ”Öncelikle Düzce’den 81 plakalı ilden 81’in tersi 18 1881 aynı zamanda Dokuz 81 numaralı surenin içeriğinde ne var yeniden diriliş ayağa kalkış Evet Düzce’den Tüm Türkiye’ye selam olsun.” diyerek başladı.

”KAHRAMANMARAŞ, HATAY , İZMİR CİVARLARINDA ŞİDDETLİ BİR DEPREM BEKLİYORUZ”

”Seçimlerin sonuçlarının Gök tarafından öyle TBMM’nin verdiği mazbata ile falan yeminle falan çok kabul edilmediğini görüyoruz. İşte Eskişehir, Bolu, Denizli, Urfa, Ankara seller, tornadolar, hortumlar, fırtınalar daha da artarak devam edecek. Ne demiştik göğün silahları nedir seni suya gark eder. Nedir bu tufan; bu kadar adamın oksijen aldığı bir ülkede hava kirliyse sıkıntılı olanların veda etmesi gerekecektir.

Yerin sahibi olduğu gibi göğünde sahibi var. Nedir ne derler; mavi göğün efendisi diye başlar Atalar. Mavi Göğün Efendisi ne diyor; yeryüzü çatırdıyor diyor Kaya Babam kızdığında çatırdıyor çatırdıyor. Çok yakın Kahramanmaraş, Hatay o bölgeye, Ege bölgesinde de bir kesim İzmir civarlarında altı üstü bir gıdım, altı altı bir iki gıdım bir şiddetli deprem çok zayiat olmasa da zayiat bekliyoruz. Çok da derdim değil artık umursamıyorum herhangi bir şekilde de yardımcı olamayacağız. Çünkü kendileri vatandaşın yardımını almak hakkına sahipler ama kalkıp da birileri vatandaşın cebinden çıkan parayı hükümet yardım etti diye bu millete yediremez kimse kusura bakmasın.” ifadelerini kullandı.

”YAĞMURLAR, GÖKTEN GÖKTAŞLARI DÜŞMESİ, SELLER HORTUMLAR DEVAM EDECEK”

”Ey Türkler! Mustafa Kemal Atatürk’ün sizin gibi zamanı mekanı varlığı olmadan 27 ay Ankara’da beklemek zorunda oldukları sizlerin dedeleriydi. Sizlerin dedeleri de yaklaşık 4.5 sene
boyunca Anadolu’da devam eden işgali hak gördüler, seslerini çıkartmadılar. Ellerindekiyle avuçlarındaki ile işgal kuvvetleriyle hatta işbirliği yaptılar. Hepsi Milli Mücadele’ye katılan 5 milyonda 685.000 rakam var bizde toplam bu. Gerisi konuşmasın.

Gelinen noktada şunu görüyoruz ki Kosova’ya NATO askeri gücü isteyen NATO’ya Milli Savunma Bakanlığı hemen olur dedi. Önümüzdeki günlerde NATO başka bir yere yüklü miktarda askeri güç isteyecek. Litvanya’da gerçekleşecek olan NATO toplantısında yüksek ihtimal NATO, Rusya’ya karşı koyma kararı alacak. O zaman NATO’da mı kalacağız, NATO’dan mı ayrılıp yukarıdaki savaşta ortak değiliz mi diyeceğiz. Aşağıda etrafımıza dolaşmış olan sözde NATO özde on ülkenin oluşturduğu 10 başlı canavar Leviathan’la mı karşı karşıya geleceğiz Bu arada yağmurlar, gökten göktaşları düşmesi, seller, hortumlar Haziran ayı müddetince devam edecek.” dedi.

Kahveci konuşmasına şu şekilde devam etti;

”Evet efendim bundan sonra önümüzdeki hafta Manisa’da olacağız. Aydın-Didim ocağımızı ziyaret edeceğiz. Manisa ocağımızı açacağız. Antalya, Gaziantep illerimiz var. Sinop, Aksaray ile açılışlarımız var. Bunların hepsini yetiştirmeye çalışıyoruz. Bu arada buradan Amasya’ya, Uşak’a, Kahramanmaraş’a, Malatya’ya, Erzurum’a ve diğer birçok ilde faaliyet yürüten Samsun’a yeni açılacak ocaklarımızla ilgili faaliyetlerine teşekkür ediyoruz. Bize ulaşmak isteyen Atatürk’ün Türk’lerine ulaşmak isteyenler lütfen www.atabeyturkocaklari.com üzerinden bize ulaşsınlar. Ben tüm Düzce’ye yol ve zaman harcayarak bizimle olmaya gelen tüm arkadaşlara herkese teşekkür ediyorum sağ olun var olun.” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Daha sonra Genel Başkan Hüseyin Hakkı Kahveci, Düzce İl  Başkanı Cemal Özdemiroğlu’na mazbatasını takdim etti.

Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları Genel Başkanı Gazeteci-Yazar Hüseyin Hakkı Kahveci’nin çok çarpıcı açıklamalarını alttaki videodan izleyebilirsiniz.

Türkiye'nin siyaset, medya ve gerçekçi haberlerinin yer aldığı haber portalı