Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları, Aksaray İl Beyliği Açıldı

Atatürk Devlet algoritmasını benimseyen Partiler üstü kuruluş olan Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları, Genel Başkanı Sayın Hüseyin Hakkı Kahveci, Genel Başkan Yardımcıları, Yönetim Kurulu Üyeleri ve İl Beyleri’nin katılımı ile yeni ocağı/şubesi olan Aksaray İl Başkanlığı düzenlenen açılış töreniyle faaliyetlerine başladı

Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları, Aksaray İl Beyliği Açıldı
Yayınlama: 27.06.2023
Düzenleme: 27.06.2023 22:39
70
A+
A-

Açılışlarına hız kesmeden devam eden Atatürk Devlet algoritmasını benimseyen Partiler üstü kuruluş olan Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları, Manisa Ocağının açılışı sonrası, Aksaray il ocağının açılışı ile Türkiye genelindeki Ocak sayısını  otuz üçe yükseltti.

Genel Başkanı Hüseyin Hakkı Kahveci öncülüğünde, 24 Haziran 2023 tarihinde Aksaray İl Başkanlığı’nın açılışı gerçekleşti. 

 

Açılışı yapılan Aksaray İl Beyliği’nin Kurucu İl Başkanı Ali Uğur’un başkanlığında, Genel Başkan Yardımcıları, Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri,  İl Başkanları ve üyeleri, vatandaşların katılımı ile yapıldı.

ATABEY19 GENÇLİK KÜLTÜR OCAKLARI, 33. İL BEYLİĞİ AÇILDI

Saygı duruşu, İstiklal Marşı ve ocak yeminin okunmasının ardından, Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları Genel Başkanı Gazeteci-Stratejist-Yazar Hüseyin Hakkı Kahveci, ş’ ‘Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin yeni illerinden Aksaray’ı selamlayarak başlıyoruz. Tüm Aksaraylı hemşehrilerimizi şimdi adettendir her yerde hemşehri oluyoruz. Tabi ben de hemşehricilik yok onu söyleyeyim bu arada ama tüm Türkiye Cumhuriyeti’ndeki AtaTürkler, Türkler ayrımsız hemşerimiz kardeşimiz. Efendim artık 40 ile yakın bir teşkilat büyüklüğü, binlerce üye, yurtdışı Avrupa Federasyonu teşkilatlarında inşallah olacağız. Orada da bir hareketlenmemiz var. Teşkilat alanımız genişliyor. Tabi biz teşkilatçılığı şöyle anlıyoruz. Mustafa Kemal Atatürk’ün söylediği gibi Türk teşkilatçı ve devrimcidir.” diyerek başladı.

”TEK SUÇLARI MÜSLÜMAN OLMAK DEĞİL TÜRK OLMAK”

‘Şimdi bir akademisyen bir profesör ekranlarda Doğu Türkistan’a karşı açıklama yapıyor. Evet bir Doğu Türkistan diye bir bağımsızlığını kaybetmiş, Çin’in hegemonyası altında büyük bir baskı altında yaşayan bize göre Ata soydaşlarımız bulunmakta. Tek suçları Müslüman olmak değil tek suçları Türk olmak.” ifadelerini kullandı.

 

”ÇOCUKLARINIZA BÜYÜK TÜRKLÜK İMANINI, BÜÜYÜK TÜRKLÜK SİNESİNİ SAKIN OLA VERMEYİ EKSİK ETMEYİN”

”Evet bu dönence de hiçlik toprağı olan Anadolu toprak haline 20 yılda itinayla getirildi. Hacı Bektaşi Veli’yi rahmet, saygı ve minnetle bir daha huzurlarınızda anmak gerekir. Büyük adam diyor ki; eline, beline, diline hakim ol. Ne anladık Ben burada kimsenin bir şey anladığını düşünmüyorum. Eline nedir? El ele tuttuğun ele tuttuğun el senden değilse zehirdir, eline el ele birlikte, birlik kol kola diline yıllar boyu yok edilmek istenen dil Türkçe diline diline beline.

Cengizhan Ata’nın dediği gibi, Mustafa Kemal Atatürk’ün bıraktığı gibi şimdi öyle mi değil. Biz Türk erkekleri Cengizhan Ata’nın sözüdür; Türk kadınları ile evlenseydik, üreseydik başımıza bunlar gelmezdi, yani bana ihtiyaç çıkmazdı. Hacı Bektaşi Veli’yi anladığını zannedenler böyle anlamaz. Kötü söz söyleme, kimseye el kaldırma falan filan niye beline bel suyudur sperm, bel suyudur çocuk. Türk kadını, Türk erkeği DNA’sı bozulmayacak. Ne diyor Mustafa Kemal Atatürk; Zabit ve Kumandan kitabında ” Ey Türk kadını 600 yıldır çocuğuna Türkçe ninni söyledin mi? frekansa bakar mısınız. Nereye gönderirseniz gönderin çocuklarımızı büyük Türklük imanını büyük Türklük sinesini sakın ola vermeyi eksik etmeyin. Sakın ola yoksa söylüyorum size tüm devletlerimizin yıkılma sebebi Kadim Devlet dediğimiz yüce yaradan, dört büyük melek neyse Tanrı budur. Bunun da hakkıdır doğrudur.” dedi.

 

”NÜKLEER SERPİNTİYİ BARIŞ MANÇO’NUN 1973 KAYALARIN OĞLU FOTOROMANINDAN MI ÖĞRENELİM”

”Şimdi yeni bir virüs geliyormuş. Covid-19 çıkmadan 2018 yılında canlı yayında büyük bir virüs salgının geleceğini açıklamıştık ve hemen 2019 yılı Eylül ya da Ekim ayları olması lazım Türkiye Cumhuriyeti Devleti Cumhurbaşkanlığı kanun hükmünde kararname ile bir nükleer serpinti maddesi çıkarttı bunu paylaştık.

 

Biz şimdi bu nükleer serpintiyi Rusya’dan mı bekleyelim, Mersin’deki Akkuyu Nükleer Santrali’ne bir saldırı mı bekleyelim, Karadeniz’de Sinop’ta bir şeyler mi olur bekleyelim, Bir şeyler oluyor Zaporozhia Nükleer Santrali Avrupa’nın en büyük Nükleer Santrali soğutma sistemleri durduruldu oradan mı bekleyelim, bunun peşinden Barış Manço’nun 1973 Kayaların Oğlu fotoromanından mı bir şeyler öğrenelim, Bunun peşinden Ermenistan-Türkiye sınırındaki atıl nükleer santralden mi bir şey bekleyelim, ya da biz kendi kendimize mi patlayalım. Hepimiz nükleer bomba gibiyiz maşallah.” ifadelerini kullandı.

Kahveci konuşmasına şu şekilde devam etti;

Sayın Yönetim Kurulu üyelerim, değerli il başkanlarım, il başkanlarının değerli yönetim kurulu üyeleri, değerli Aksaray’dan gelen hemşehrilerimiz bize katılım gösteren genel merkez ekibimiz dahil olmak üzere hepinize ayrıca teşekkür ediyoruz Sağ olun var olun. Yarın Gaziantep İl başkanlığımızda olacağız. Buradan duyuruyoruz Gaziantep’teki herkes oraya gelsin, Maraş’taki gelsin, Mersin’deki gelsin, Hatay’daki gelsin Herkesi bir görelim.”  diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Daha sonra Genel Başkan Hüseyin Hakkı Kahveci, Aksaray İl  Başkanı Ali Uğur’un mazbatasını verdi ve Genel Başkan Kahveci, Aksaray İl Başkanı Ali Uğur’un takdim ettiği hediyeleri aldı.

Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları Genel Başkanı Gazeteci-Yazar Hüseyin Hakkı Kahveci’nin çok çarpıcı açıklamalarını alttaki videodan izleyebilirsiniz.

Türkiye'nin siyaset, medya ve gerçekçi haberlerinin yer aldığı haber portalı