SON DAKİKA

ANKARA’DA 678 BİN VİTAMİN HAPI ELE GEÇİRİLDİ

Yasa dışı yollarla Türkiye’ye getirildiği belirlenen, piyasa değeri yaklaşık 2 milyon TL olan vitamin hapları ve kişisel bakım ürünü ele geçirildi. Ele geçirilen ürünlerin Türkiye tarihinde tek seferde yakalanan en yüksek miktar olduğu öğrenildi

Bu haber 31 Ekim 2018 - 3:15 'de eklendi.
Abone ol

Ankara’da yasa dışı yollarla Türkiye’ye getirildiği belirlenen piyasa değeri yaklaşık 2 milyon TL olan 678 bin 17 adet vitamin hapı, sporcu ürünleri ve kişisel bakım ürünleri ele geçirildi.

ZEHİR DEPOSUNA BASKIN

Alınan bilgiye göre, Ankara Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, yurt dışından Türkiye’ye yasa dışı yollarla gıda takviyesi ürünlerinin getirildiği bilgisine ulaştı. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca verilen talimatlar doğrultusunda yürütülen çalışmalarda, söz konusu ürünlerin Çankaya’da bir iş yerinde depolandığı tespit edildi. Polis ekipleri, söz konusu iş yerini 3 ay boyunca teknik ve fiziki takibe aldı.

678 BİN VİTAMİN HAPI ELE GEÇİRİLDİ

Söz konusu adrese yapılan operasyonda şüpheli Ö.Ç. yakalandı. Şahsın iş yerinde yapılan aramada piyasa değeri yaklaşık 2 milyon TL olan son kullanma tarihi geçmiş 678 bin 17 adet vitamin hapı ve kişisel bakım ürünü ele geçirildi. İş yerinde, bu ilaçların son kullanma tarihlerinin bitmediğini gösterecek şekilde hazırlanmış etiketler de bulundu. Ö.Ç. emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Atatürk'ün Katilleri - Hüseyin Hakkı Kahveci

TÜRKİYE TARİHİNİN EN BÜYÜK OPERASYONU

Bu arada operasyonda ele geçirilen ürünlerin, Türkiye tarihinde tek seferde yakalanan en yüksek miktar olduğu öğrenildi

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!