SON DAKİKA

ANFA’DAN MELİH GÖKÇEK’E İHTARNAME

ANFA, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı’ndan istifa ettirilen Melih Gökçek’e ihtarname gönderdi. Gökçek kameraların kendisine değil belediye lojmanına ait olduğunu iddia etti.

Bu haber 05 Temmuz 2019 - 19:32 'de eklendi.

Haberi duyuran CHP Genel Başkan Başdanışmanı Deniz Demir, ihtarnamede, Ankara’da geniş bir alanı izleyen, belediyeye ait olan, ancak Gökçek’in evine izinsiz kurulan güvenlik kamerası sisteminin 3 gün içinde iadesinin istendiğini belirtti. Demir ayrıca “Gökçek’in tüm Dikmen Vadisi’ni görüntülü ve sesli şekilde 24 saat süre ile kayda aldığı iddia ediliyor” dedi.

Demir ayrıca Gökçek’in evinde 6 adet Full HD Gece Görüşlü Kamera, 1 adet Ultra HD Nvr Kayıt Cihazı, 4 adet HD, 1 adet Switch, 150 metre NW Kablosu, 50 metre spiral boru, 4 adet Full HD 2’li Kamera Seti, 1 adet Pro Full HD 3’lü Kamera Seti, 1 adet kesintisiz güç kaynağı bulunduğunu da söyledi.

MELİH GÖKÇEK’TEN AÇIKLAMA: SESLİ DEĞİL GÖRÜNTÜLÜ KAMERA

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın isteğiyle Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı’ndan istifa etmek zorunda kalan Melih Gökçek kamera iddiasıyla ilgili Twitter’dan açıklama yaptı. Gökçek kendisine pislik atıldığını iddia ederek şunları söyledi: “Birincisi kamera sistemi bana ait değil belediye lojmanlarına ait. İkincisi kameralar bütün vadiyi değil sadece bina ve bina kenarını görüyor. Üçüncüsü sesli kamera değil sadece görüntü kamerası.”

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!