SON DAKİKA

ALİ TÜRKŞEN İLE ÖNCÜ GENÇLİK ARASINDA ‘HULUSİ AKAR’ ATIŞMASI!

Eski SAT komandosu, emekli Kurmay Albay Ali Türkşen, sosyal medya hesabında Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’a ilişkin olarak paylaşımlarda bulundu. Türkşen, “Ne İsa’ya yaranabildik ne Musa’ya. Allah kimseyi Aydınlıkçıların erken ergen hezeyanlarına düşürüp, Hulusi Akar’ı savunmak zorunda bırakmasın. Amin” dedi.

Bu haber 20 Aralık 2018 - 17:22 'de eklendi.
Rabıta Uğur Mumcu'dan Sonra - Hüseyin Hakkı Kahveci

Vatan Partisi Öncü Gençlik Genel Başkanı Özgür Bursalı ise bugün, Aydınlık’ta ele aldığı yazısında, “Türkiye bu beşbenzemez koronun çıkardığı sese teslim olacak bir ülke değildir. Savaş meydanında Mehmetçiğe ve komutanlarına kenetleneceğiz. Hulusi Akar’ın tereddütsüz yanında olmak, bozguncuları bozguna uğratmak içindir” ifadesini kullandı.

Özgür Bursalı, CHP’li Özgür Özel’in Meclis’teki konuşmasını eleştirirken, Hulusi Akar’a sahip çıktı. Bursalı yazısında, Türkşen için ise şunları söyledi:

– Gözünü CHP’den herhangi bir belediye başkanlığına mı dikti bilinmez. Ancak Türkşen öyle bastırıyor ki, neredeyse o kementi sıkan elleri görse, üstüne kapanacak! Sayın ‘Kardak kahramanı’ Ali Türkşen, o gece FETÖ militanlarına karşı savaşan ve teslim olmayan bir komutanı, bugün yürüyen savaşta mevziye girmemenin dayanılmaz hafifliğiyle hedef alabiliyor. Mesele yine kement meselesi değil… Kementin sahibine çaresiz bağlanma meselesidir.

‘NE CENAZENİZE NE CENAZEME’

Ali Türkşen ise, konuyla ilgili olarak kişisel Twitter hesabından çok sert açıklamalarda bulundu. Ali Türkşen, Aydınlık gazetesine ve Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’e çok sert sözlerle yüklenirken, “FETÖ’ye sorsan Perinçekçiyiz, Aydınlıkçılara sorsan Amerikancıyız. Ne İsa’ya yaranabildik ne Musa’ya. Allah kimseyi Aydınlıkçıların erken ergen hezeyanlarına düşürüp, Hulusi Akar’ı savunmak zorunda bırakmasın. Amin” diye yazdı.

Türkşen daha sonraki mesajında ise, “Şu andan itibaren Perinçek tayfa ve Aydınlıkçılar benim için Recep Tayyip Erdoğan ve Hulusi Akar’ın yol arkadaşıdır. Ne cenazenize ne cenazeme. Bundan sonra Özgür Bursalı gibi bebeler dahil bana Amerikancı diyeni gittiği yere kadar kovalarım. Hadsizliğinizin de bir hududu olsun” diye ifade etti.

‘TÜRKŞEN, MESAJLARININ YANITINI ÖNCÜ GENÇLİK’TEN ALDI’​

Türkşen’in paylaşımları sonrası Vatan Partisi Gençlik Kolu’ndan da bir açıklama geldi. Öncü Gençlik’in Twitter hesabında yapılan bir paylaşımda Ali Türkşen ile gerçekleşen bir WhatsApp görüşmesinin ekran görüntüsüne yer verildi. Paylaşıma “İYİ Parti macerasında aradığını bulamayan Ali Türkşen, paylaştığı tehdit dolu mesajların yanıtını Öncü Gençlik’ten aldı” notu düşüldü.

Atatürk'ün Katilleri

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!