SON DAKİKA

Aleyna Tilki’den tartışma yaratan paylaşım: Behzat Uygur kim, ünlü biri sanırım

Türk müziğine hızlı bir giriş yapan genç sanatçı paylaşımında, “Behzat Uygur kim? İsmini daha önce duydum ama ne iş yaptığını bilmiyorum… Ünlü biri sanırım.

Bu haber 08 Eylül 2017 - 2:07 'de eklendi.
Abone ol

Türk müziğine hızlı bir giriş yapan genç sanatçı paylaşımında, “Behzat Uygur kim? İsmini daha önce duydum ama ne iş yaptığını bilmiyorum… Ünlü biri sanırım. Aydınlatın” dedi. Tilki’nin yıllardır Türk tiyatrosuna emek veren usta oyuncu hakkındaki ifadeleri, sosyal medyada tepki topladı.

Gelen tepkilerin ardından yeni bir paylaşım yapan Tilki, “Yaşım gereği eskileri bilmememi hoşgörün, aydınlandım biraz teşekkürler… Saygılar, Hürmetler…” dedi.

Yaşım gereği eskileriii bilmememi hoş görün,aydınlandım biraz teşekkürler ?:D saygılar hürmetler https://t.co/twdirxXG7C

— Aleyna Tilki (@aleynatilki) September 7, 2017

UYGUR: OLMAMIŞ MEYVE..

Behzat Uygur ise Tilki’nin paylaşımının ardından attığı tweet’te şu ifadeleri kullandı: “Olmamış meyve ağzı kapatılmış torba içerisinde saklandığında meyvenin içindeki etilen gazı harekete geçer ve meyve daha hızlı olgunlaşır.”

DAHA ÖNCE DE NAZIM HİKMET PAYLAŞIMIYLA ELEŞTİRİLMİŞTİ

Genç isim daha önce yine sosyal medyada benzer bir paylaşımıyla gündeme gelmişti. Kendisine yönelik eleştirilere Türkçe’nin büyük şairi Nâzım Hikmet’in adını anarak cevap veren Tilki, “Popüler olan şeyler, kalitesiz olacak diye bir şey yok. Nazım Hikmet de popüler mesela” demişti.

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!