SON DAKİKA

AKP’nin Ağrı’daki Sazlı Sözlü Lüks Sahur Programı Sosyal Medyada Gündem Oldu

AKP’nin Ağrı’da gerçekleştirdiği sahur programının görüntüleri sosyal medyanın gündemine oturdu. Lüks bir salonda, yüzlerce kişiye verilen sahur yemeğinde sazlı sözlü eğlence de düzenlendi. Görüntüleri sosyal medyada yayınlayan AKP’lilere yine AKP’liler tepki gösterdi. İşte detaylar…

Bu haber 08 Nisan 2022 - 15:15 'de eklendi.
Abone ol

Tele1’in haberine göre AKP iktidarının ekonomi politikaları nedeniyle ekonomik kriz derinleşerek zamların ardı arkası kesilmiyor. Vatandaşın Ramazan alışverişinde sepeti dolduramadığı bir dönemde ise AKP, Ağrı’da şatafatlı bir Ramazan sofrası kurdu.

AKP Ağrı Gençlik Kolları’nın şatafatlı Ramazan sofrası sosyal medyada büyük tepki çekti. Vatandaş ekonomik kriz sebebiyle alışveriş sepetini dolduramazken AKP’liler müzik eşliğinde eksiksiz bir Ramazan sofrası kurdu. Tepki çeken görüntüleri AKP Ağrı Gençlik Kolları Başkanı Halil İbrahim Selçuk sosyal medya hesabından paylaştı.

AKP’Yİ KARIŞTIRDI

AKP’li Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan da görüntüleri hesabından paylaşırken eski AKP milletvekili Mehmet Metiner’in Ağrı AKP Gençlik Kolları Başkanı Halil İbrahim Selçuk’a  tepki göstermesinden sonra paylaşım silindi.

Metiner, paylaşımın silinmesinden sonra ise attığı tweeti sildi.

Ayrıca AKP Gençlik Kolları Başkanı Eyyüp Kadir İnan’da görüntüleri paylaştıktan sonra sildi.

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!