SON DAKİKA

AKP’li Tatvan Belediyesi’nin Torpil Listesi Basına Sızdı

Bitlis Gazeteciler Cemiyeti Başkanı gazeteci Sinan Aygül, AKP’li Tatvan Belediyesi’ndeki işe alımlarda torpil listesini paylaştı.

Bu haber 08 Temmuz 2021 - 21:42 'de eklendi.
Rabıta Uğur Mumcu'dan Sonra - Hüseyin Hakkı Kahveci

Bitlis Gazeteciler Cemiyeti Başkanı gazeteci Sinan Aygül, sosyal medya hesabından AKP’li Tatvan Belediyesi’ne İŞKUR üzerinden alınacak kişilerin isimlerini ve referanslarını paylaştı. 

Listede referans olarak belediye başkanının akrabası, belediye başkanı kontenjanı, eski gençlik kolları başkanı gibi ‘torpil’ ifadelerini yer alması dikkat çekti. 

Aygül, “Kimseye rencide etmemek için isimleri kapattım. Rezil durumun vehametini anlamak için referans kısmındaki bilgilere bakın yeter. Bu işte kimin parmağı varsa bu rezilliğe son versin. Bu rezilliğe son vermezseniz, kimlerin parmağı varsa onları rezil ederim.” ifadelerini kullandı. 

Sinan Aygül’ün paylaşımı şöyle oldu:

Soldaki liste Tatvan Belediyesine İşkur üzerinden alınacak kişilerin isimleri ve referansları.

Sağdaki resim halihazırda belediyede sigortasız çalışan, olası bir alımda kendilerinin alınmasını bekleyen, alınmamaları üzerine tepki gösteren, tepki gösterdikleri için “Artık işe gelmeyin” denilen belediye işçileri.

Kimseye rencide etmemek için isimleri kapattım. Rezil durumun vehametini anlamak için referans kısmındaki bilgilere bakın yeter. Bu işte kimin parmağı varsa bu rezilliğe son versin.

Atatürk'ün Katilleri

Bu rezilliğe son vermezseniz, kimlerin parmağı varsa onları rezil ederim.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!