SON DAKİKA

AKP’Lİ İLÇE BAŞKANI DÜĞENCİ: ADAM ALINACAKMIŞ, BİZ ALDIRIRIZ

AKP’li Yozgat Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, çiftçi kooperatifine ait olan şeker fabrikasının AK Parti’ye ait olduğunu savunarak, ‘Şeker fabrikasına adam alınacakmış, biz aldırırız. Kimse aldıramaz.’ dedi.

Bu haber 04 Mart 2019 - 16:12 'de eklendi.

AKP’li Yozgat Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, çiftçi kooperatifine ait olan şeker fabrikasının AK Parti’ye ait olduğunu, işçi alımlarından da kendilerinin söz sahibi olduğunu söyledi. AK Parti’li İlçe Başkanı, “Şeker fabrikasına adam alınacakmış, biz aldırırız. Kimse aldıramaz” dedi.

“ADAM ALINACAKMIŞ, BİZ ALDIRIRIZ”

AKP’li Osman Düğenci’nin, seçim çalışmaları sırasında yaptığı skandal konuşmayı içeren video sosyal medyaya düştü. İlçelerinde bulunan şeker fabrikasına işçi alımı konusunda kendilerinin söz sahibi olduğunu anlatan AKP’li Düğenci, şunları söyledi:

“Şeker fabrikasına adam alınacakmış, biz aldırırız. Kimse aldıramaz. Vay ben orada şu görevdeyim, yani ben bu görevdeyim, Şeker Fabrikası da Ak Parti’nin, bilmem ne fabrikası da Ak Parti’nin, 4,5 yıl seçim yok, yarın hükümet düşecek gibi hareket edenler”

FABRİKA ÇİFTÇİ KOOPERATİFİNE AİT

Boğazlayan’da bulunan şeker fabrikasının sahibi, Kayseri Şeker AŞ’ye ait bir fabrika. Kayseri Şeker ise çiftçi kooperatifi.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!