SON DAKİKA

AKP’li Eski Bakan Çelik’ten AKP’ye: ”Namussuzlarla Hesaplaşacağız”

AKP’nin kurucularından ve eski bakan Faruk Çelik, iktidara çok sert sözlerle yüklendi. “Ben bundan sonra her konuyu konuşacağım” diyerek çıkış yapan Çelik “Namussuzlarla hesaplaşacağız arkadaş, hiç lamı cimi kalmadı bu işin” dedi.

Bu haber 18 Kasım 2021 - 21:15 'de eklendi.
Abone ol

AKP’nin kurucuları arasında yer alan ve 3 kez bakanlık, 5 dönem de milletvekilliği yapan Faruk Çelik, iktidarın icraatlarını eleştirerek çok ağır sözlerle tepki gösterdi.

Bursa Kestel Çataltepe Sanayii Sitesi mağdurlarıyla düzenlen toplantıda konuşan Faruk Çelik, “Namussuzlarla hesaplaşacağız arkadaş, hiç lamı cimi kalmadı bu işin” dedi.

Çelik, şu ifadeleri kullandı:

“Bursa Türkiye’nin sayılı şehirlerinden biri. Ben gitmişim Urfa’ya. Doğru gönderdiler Urfa’ya, kim neden rahatsız olduysa bilemiyorum. Artık bu saatten sonra hiç kimse “Aman birileri zarar görecek konuşmasın Faruk Çelik” diye beklemesin. Çünkü benim de bir istiap haddim var. Ben bundan sonra her konuyu konuşacağım. Siyasetçisiniz, yüzleşmeden kaçıyorsanız sahtekârsınız. Bunun lamı cimi yok yani. Bunlar artık Bursa’da konuşulmalı.

Atatürk'ün Katilleri - Hüseyin Hakkı Kahveci

“PROJELERİN BİR TANESİ DEĞİL, HEPSİ YANLIŞ YAPILMIŞ”

Nerede hızlı tren? Ben yaptırdım ihalesini. 10 yıl oldu demiryolu Bursa’ya hala gelecek. “Şehir hastanesini Yıldırım’da yapacaksınız. Batıya yıkmayın her şeyi” dedim. Hastaneyi götürdüler ucube bir yere koydular. Şimdi tam 2 katrilyonluk ihale yapıyorlar demiryolunu hastaneye ulaştırmak için. Hastanenin maliyeti ne kadar? 1 milyar. Yapılacak yolun maliyeti ne kadar 2 milyar, yazık değil mi bu milletin iki milyar lirasını çarçur ediyorsun. Projelerin bir tanesi değil ki, hepsi yanlış yapılmış.”

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!