SON DAKİKA

AKP’Lİ BELEDİYEDEN BİR SKANDAL DAHA!

“Herkes Mercedes’e, Audi’ye biniyor, ben Passat’a mı bineyim?” sözleriyle gündem olan ve sonra da ‘metal yorgunu’ denilerek görevden el çektirilen AKP’li Mehmet Keleş’in Düzce Belediyesi, personelin maaşlarını ödeyemedi.

Bu haber 23 Aralık 2018 - 12:56 'de eklendi. Son Güncelleme23 Aralık 2018 - 13:23

Uzun süredir ekonomik sıkıntı çeken kamu ve piyasaya 300 milyon civarında borcu bulunan Düzce Belediyesi personelinin maaşlarının ancak yarısını hesaplarına yatırabildiği öğrenildi.

BELEDİYE MAAŞLARI ÖDEYEMEDİ!

Habererk’te yer alan habere göre, AKP’li Düzce Belediyesi’nin kamu ve piyasaya 300 milyon civarında borcu bulunduğu belirtilirken, İller Bankası’nın ise muslukları kıstığı ifade ediliyor. İller Bankası’ndan da yeterli desteği alamayan belediyenin ise mali krizi daha fazla derinden hissettiği ve bu ayki personel maaşlarının ancak yarısını ödeyebildiği öğrenildi. En geç pazartesi günü geri kalan ödemenin yapılacağı öğrenilirken, bundan sonraki aylar için ise nasıl bir yol izleneceği merak ediliyor.

PASSAT’LI BAŞKANIN BELEDİYESİ YİNE GÜNDEMDE!

Hatırlanacağı üzere mali sıkıntılarla boğuşan Düzce Belediyesi’nin önceki Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından ‘metal yorgunu’ denilerek görevden alınmıştı. Keleş ise 9 akrabasını belediyeye müdür statüsünde göreve alması üzerine ‘aile hanedanlığı’ haberleri ve “Herkes Mercedes’e, Audi’ye biniyor, ben Passat’a mı bineyim?” sözleriyle kamuoyunun hafızasına kazınmıştı.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!