SON DAKİKA

AKP’Lİ BAŞKAN BÜNÜL: TÜRKİYE’NİN İMANI İÇİN AKP’YE OY VERİN

AKP’li isimlerin dini değerler üzerinden oy istediği görüntülere bir yenisi daha eklendi. AKP Ceyhan ilçe Başkanı Muhammed İslam Bünül, “Türkiye’nin imanı ve ihyası hususunda Cumhur İttifakına destek vereceğinizden hiçbir kuşkumuz yok” dedi.

Bu haber 18 Mart 2019 - 15:39 'de eklendi.

AKP yöneticilerinin beka sorunu ve dini değerleri kullanarak oy istediği görüntülere bir yenisi daha eklendi. Hatırlanacağı üzere, AKP’nin Sivas Büyükşehir Belediyesi başkan adayına oy isterken kullandığı, “Hilmi Bilgin’e vereceğiniz destek ruzi mahşerde (kıyamet günü) beraat belgeniz olacak” ifadesi ile AKP Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz büyük tepki toplamıştı. Bu açıklamaların yankısı kamuoyunda etkisini yitirmeden, AKP’li belediye başkan adayı Mustafa Göktaş, “AKP’ye, Erdoğan’a oy verin, cennetin anahtarı cebinize girsin” sözleri ile seçmenlere seslendi.

“CEYHAN’IN, ADANA’NIN VE TÜRKİYE’NİN İMANI…”

Son olarak, yine dini değerler üzerinden oy isteyen isimlere AKP Ceyhan ilçe Başkanı Muhammed İslam Bünül katıldı. Bünül, 31 Mart Yerel Seçimleri için vatandaşlardan oy isterken, “Ceyhan’ın, Adana’nın ve Türkiye’nin imanı ve ihyası hususunda Cumhur İttifakına destek vereceğinizden hiçbir kuşkumuz yok” ifadelerini kullandı.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!