SON DAKİKA

AKP’li Ahmet Eşref Fakıbaba: “Bütün Bürokratlar Hesap Vermeli”

AKP’li eski bakan Erdoğan Bayraktar’ın, 17-25 Aralık soruşturması için “Dosyamda ne varsa doğrudur” sözleri tartışılmaya devam ediyor. AKP Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba, “Bütün bürokratlar hesap vermeleri gerektiğini unutmamalıdır” dedi.

Bu haber 15 Eylül 2021 - 16:52 'de eklendi.
Rabıta Uğur Mumcu'dan Sonra - Hüseyin Hakkı Kahveci

AKP’de 17-25 Aralık soruşturmalarında adı gündeme gelen ve ‘itiraf’ niteliğinde bir çıkış yapan eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın sözlerinin ardından AKP Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba’dan dikkat çeken bir açıklama geldi.

Twitter hesabından paylaşımda bulunan AKP’li Fakıbaba, isim vermden bütün siyasetçilerin hesap vermeleri gerektiğine dikkat çekti. Fakıbaba, “Bütün siyasetçiler elbette dürüst, adaletli, demokrat olmalı, hakka ve hukuka riayet ederek halkımıza her zaman hesap verebilmelidir. Bütün bürokratlar da aynı şekilde bu değerlere bağlı olmalı ve hesap vermeleri gerektiğini unutmamalıdır.” ifadelerini kullandı.

“DOSYAMDA NE VARSA DOĞRUDUR” DEMİŞTİ

Fakıbaba’nın “Hesap vermeleri gerektiği unutulmamamlıdır” çıkışı ise akıllara eski bakan Erdoğan Bayraktar’ın açıklamalarını getirdi.

Atatürk'ün Katilleri

17-25 Aralık soruşturmaları üzerine konuşan Bayraktar, “Dosyamda ne varsa, hem tapeler hem teknik takip doğrudur hem de benim telefon konuşmalarım A’dan Z’ye kadar doğrudur” demişti. Bayraktar’ın açıklamaları sonrasında AKP içerisinde de kriz çıkmıştı.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!