SON DAKİKA

AKP’DEN İSTİFA EDEN YENEROĞLU’NDAN POLİSE, VEKİLE MÜDAHALE TEPKİSİ

AKP’den istifa eden İstanbul milletvekili Mustafa Yeneroğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Geçmişte uniform toplum mühendislerine karşı mücadele ettik, maalesef bugün Türkiye çok daha beter noktada ilerliyor. Kimse görmedik, duymadık demesin!” dedi.

Bu haber 22 Ocak 2020 - 17:10 'de eklendi.
AKP’den istifa eden vekil Mustafa Yeneroğlu, HDP Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu’na polislerin gösterdiği muameleye tepki göstererek, “Milletimiz tarafından seçilmiş bir milletvekiline yönelik polis memurunun yetkisini aşan bu üstenci ve agresif tavrı kabul edilemez,disiplin soruşturması gerektirir. Artan bu yaklaşım biçimlerini reddetmek,TBMM’nin görevi olduğu kadar emniyet teşkilatımızın da sorumluluğundadır.” dedi.

‘KİMSE DUYMADIK, GÖRMEDİK DEMESİN’

Yeneroğlu, tepkisini şöyle sürdürdü, “40 yıldır nitelikli insan yetiştirmekten başka gayesi olmayan Bilim ve Sanat Vakfı’na da kayyım atanmış. Gerçekten utanç verici. Geçmişte uniform toplum mühendislerine karşı mücadele ettik, maalesef bugün Türkiye çok daha beter noktada ilerliyor. Kimse görmedik, duymadık demesin!”

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!