SON DAKİKA

AKP’DE İSTİFALAR TAM GAZ DEVAM EDİYOR

Konya’da AKP Cihanbeyli İlçe Başkanı Mustafa Akoğlu ve ilçe yönetiminde bulunan 11 kişi görevinden istifa ederken bir istifa haberi de Kocaeli Kandıra’dan geldi. AKP Kandıra Gençlik Kolları Başkanı Sefa Budak görevinden istifa etti.

Bu haber 26 Aralık 2020 - 16:18 'de eklendi.
Rabıta Uğur Mumcu'dan Sonra - Hüseyin Hakkı Kahveci

Konya’da AKP Cihanbeyli İlçe Başkanı Mustafa Akoğlu ve ilçe yönetiminde bulunan 11 kişi görevinden istifa etti. AKP’li Akoğlu, sosyal medya hesabından ‘İlçemize hayırlı olsun’ notuyla birlikte AKP Konya İl Başkanlığı’na verdiği istifa mektubunu paylaştı.

Akoğlu ve yönetim kurulunda bulunan 11 kişinin istifa mektubunda “İlçe başkanı bulunduğum Cihanbeyli ilçe başkanlığından 25.12.2020 tarihinde istifa ediyorum. Gereğini saygılarımla arz ederim” ifadeleri yer aldı.

GEÇTİĞİMİZ EYLÜL AYINDA BAŞKAN SEÇİLMİŞTİ

Akoğlu geçtiğimiz Eylül ayında gerçekleşen 7. Olağan Kongrede AKP Cihanbeyli İlçe Başkanı olmuştu.

BİR İSTİFA DA KANDIRADA

Kocaeli İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı görevini yaş haddinden dolayı bırakan Ömer Bayraktar’ın yerine Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez’in de tavsiyesi ve isteği üzerine AKP Genel Merkezi tarafından Sefa Budak atanmıştı. 7 Aralık’ta göreve atanan Sefa Budak istifa etti. Sefa Budak’ın görevinden neden ve niçin istifa ettiği bilinmiyor.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!