SON DAKİKA

AKP Şanlıurfa Milletvekili Akay’ın Odası Silahla Tarandı!

AKP Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Akay’ın Akçakale’de bulunan evindeki odasının kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce tarandı. Ayrıca Akay’ın kardeşi Ali Akay’ın da evinin tarandığı belirtildi.

Bu haber 07 Haziran 2022 - 17:56 'de eklendi.
Abone ol

AKP Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Akay’ın Akçakale ilçesine bağlı kırsal Büyücek Mahallesinde bulunan köy odası dün gece yarısından sonra kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce tarandı.

UrfaPusula’da yer alan habere göre s​​​aat 02.00 sularında yaşanan olayda Akay’ın köy odasına 14 mermi isabet ettiği öğrenildi. Kalaşnikoflu saldırıda ölen ya da yaralanan olmadı.

SALDIRGANLARIN YAKALANMASI İÇİN ÇALIŞMA SÜRÜYOR

Saldırının ardından olay yerine jandarma ekipleri geldi. Çevre güvenliği alan ekipler, olay yerinde inceleme yaptı. Boş kovanları ve diğer delilleri toplayan ekiplerin saldırganların yakalanması için çalışması sürüyor.

Öte yandan yine dün gece Ahmet Akay’ın bürokrat kardeşi Ali Akay’ın da evi tarandı.

TBMM ARAÇ KARTININ SATILDIĞI ORTAYA ÇIKMIŞTI

Ahmet Akay’ın oğlu Hasan Akay’ın, babasının dokunulmazlık kazandıran TBMM araç kartını 48 bin dolar borç karşılığında bir başkasına verdiği ortaya çıktı.

Atatürk'ün Katilleri - Hüseyin Hakkı Kahveci

Ayrıca Akay’ın oğlu Hasan Akay’ın kamu görevlisine rüşvet vermek suçundan yargılandığı ortaya çıkmıştı.

Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı, Ahmet Yılmaz ve İsmail Akdemir isimli şahısların “Tütün ve tütün mamulleri kaçakçılığı suçunu” işlediğini belirterek bir soruşturma başlatmııştı. Yürütülen soruşturma, AKP Urfa Milletvekili Ahmet Akay’ın oğlu Hasan Akay’a kadar uzanmıştı.

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

    BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR