AKP MİLLETVEKİLİNİN BİLGİSİZLİĞİ TWİTLERDE

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın şoförüyken daha sonra AKP’den milletvekili olan ve Anayasa değişikliği teklifinin görüşüldüğü TBMM oturumunda “Yeliz” sahte ismiyle yayın yaptığı ortaya çıkan İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, sosyal medya hesabından yeni bir skandala imza attı.

AKP MİLLETVEKİLİNİN BİLGİSİZLİĞİ TWİTLERDE
Yayınlama: 29.12.2018
1
A+
A-

Çamlı, iki ayrı görsel paylaşarak “Eski Türkiye ile AKPARTi dönemi Karadeniz yolları farkı! Ey gidi, nereden nereye….” dedi.

Çamlı’nın paylaşımındaki fotoğraf ise Karadeniz yolunun eski halini göstermek istediği fotoğraf Karadeniz’de değil. Hindistan’da Himaçhal Pradeş’te bulunan Kinnaur district bölgesinden. Bölgenin yollarının engebeli ve zorlu olduğu biliniyor. Yolla ilgili çekilen onlarca video, fotoğraf da internette mevcut.

Çamlı, sosyal medyadan kendisine “Ekte paylastiginiz fotoğrafın nerede olduğu ile ilgili video var. Google image’ten fotograflari paylaşmadan önce onaylatmanızı tavsiye ederim. Milletvekili de bu ülkede trollük yapacaksa işimiz çok.” şeklindeki yoruma ise “Kır kabuğunu, gogıl’ın dışına çık, Karadeniz yollarına bir bak bakalım, bişey analayabilecekmisin. Biraz gayret” şeklinde yanıt verdi.

Çamlı, kendisine liyakatsiz milletvekili şeklinde eleştiri yapan bir diğer kullanıcıya ise hayatı gerçekle yorumlaması gerektiğini söyledi.

Türkiye'nin siyaset, medya ve gerçekçi haberlerinin yer aldığı haber portalı