SON DAKİKA

AKP GAZETESİ YENİ ŞAFAK’TAN BAE VE ARABİSTAN’A DARBE YAPIN ÇAĞRISI!

Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) çok tehlikeli bir oyun oynuyor. Açıkça Türkiye’ye savaş ilânı anlamına gelecek adımlar atıyor.

Bu haber 02 Aralık 2018 - 15:58 'de eklendi.
Abone ol

Sadece kendileri için değil, bütün coğrafyayı imha edecek büyük bir kapışma için tahrikleri ardı ardına sıralıyor. Bütün Arap dünyasını Türkiye’ye karşı harekete geçiriyor, bir Türk-Arap savaşı çıkarmaya çalışıyor. 15 Temmuz’da ülkemize yönelik çokuluslu saldırılara verdikleri yüz milyonlarca dolarlık parasal ve lojistik destek yetmemiş gibi, şimdi de sınırlarımızın güneyinde cepheler kurmaya başladılar. Suriye’nin kuzeyindeki PKK ve diğer terör örgütlerine bugüne kadar yaptıkları milyonlarca dolar para yardımından sonra şimdi de ABD gözlem noktalarını finanse etme kararı aldılar.

Türkiye sınırında cepheler kuruluyor

BAE ve Suud heyeti bölgedeki PKK kamplarını ziyaret ediyor, askeri uzmanlar gönderiyor, bölgeye asker sevk ediyor. Kime karşı? Bize karşı.. Türkiye’nin sınırlarında cepheler kuruyor. Ülkemize karşı Batılı ordular ve terör örgütleriyle ortak savaş hazırlıkları yapıyor. ABD ve İsrail’in Türkiye’yi içeriden çökertme, o olmazsa bölgeden çökertme o da olmazsa açıkça savaşla tehdit etme projelerinin bölgesel rolünü üstlenen bu iki ülke, yaptıklarıyla bölgesel bir savaşın zeminini hazırlamaya çalışıyor. Birinci Dünya Savaşı sonrasında Osmanlı’ya karşı kurulan İngiliz cephesinde saf tutanlar bugün yine ABD-İngiliz-İsrail cephesinde Türkiye’ye karşı cephelere sürülüyor.

İki Veliaht çok kirli bir oyun tezgâhlıyor

Cemal Kaşıkçı cinayetinin talimatını veren Suud Veliaht’ı Muhammed bin Selman ve BAE’li Muhammed bin Zaid, Batılı istilânın tetikçileri, hem kendi ülkelerini hem bölgeyi mahvedecek çirkin ve kirli bir oyun oynuyor. Suriye savaşından hemen sonra başlatılması plânlanan Büyük Körfez Savaşı’nın hazırlıklarını yapıyor. Coğrafyada İsrail’in önceliklerine, ABD’nin işgal önceliklerine göre bütün bölgeyi tuzağa sürüklüyor.

Bu adamları durdurun! Bu iki Veliaht’ı durdurun!

Suudi Arabistan halkına, Körfez ülkeleri halkına sesleniyoruz. Bu adamları durdurun! Bu iki Veliaht’ı durdurun! Çok tehlikeli bir oyun kurgulandı. Bu oyuna gelmeyin, bu tuzağı bozun. Muhammed bin Selman’ı ve Muhammed bin Zaid’i mümkünse coğrafyanın dışına çıkarın. Ülkelerinizden ve Arap topraklarından uzaklaştırın. Ellerindeki gücü alın. Arap düşmanı, vatan düşmanı, coğrafya düşmanı bu iki kişiyi mümkünse susturun! Milyonlarca Müslümanın canına, kanına kasteden, ülkelerimizin harap olmasına yol açacak büyük savaşı engellemek için öncelikle bu iki adamı devreden çıkarın.

İslâm İç Savaşı tetikçileri bunlar, bunları susturun!

Bir Müslüman katliamının, soykırımının kapıları aralanacak, görmüyor musunuz? Onlar üzerinden “İslâm İç Savaşı” hazırlıkları yapılıyor, görmüyor musunuz? Yüz yıl önceki gibi bir “Türk-Arap savaşı” çıkarma hazırlıkları yapıyorlar, bu savaşı engelleyin, bu gidişi durdurun. Arap sokakları, aklı başında olan herkes, Arapları hem İran’a hem Türkiye’ye karşı savaşa sürmek isteyenlere yol vermeyin. Bizler, Türkiyeliler olarak, bu tehlikeyi gördük, siz de görün. Muhammed bin Selman ve Muhammed bin Zaid’e karşı husumetimiz sadece Cemal Kaşıkçı meselesi değil, bu projenin kendisidir, farkına varın! İki yıldır bu tehlikeye dikkat çekiyoruz ve bu tehlike adım adım yaklaşıyor, uyanın! Coğrafyanın insanları! Irak ve Suriye savaşlarını görmediniz mi? Bu kıyımlar her birinizin ülkesinde, Basra Körfezi ülkelerinde ve Suudi Arabistan’da tekrarlanacak, aklınızı başınıza alın.

Riyad’daki iktidar elitleri, Veliaht Muhammed’i devirin

Riyad’daki iktidar elitleri Veliaht’ı devirin, devreden ve denklemden çıkarın. Ülkenizi kurtarın. Körfez’i kurtarın, bölgeyi kurtarın. Sınırlarımıza ne kadar asker yığarlarsa yığsınlar, biz bin yıldır mücadele ediyoruz, yine ederiz, edeceğiz. Biz yine ayakta kalmanın yolunu buluruz, bulacağız. Biz Batı’ya kafa tutan, tutmuş bir milletiz yine tutacağız. Siz bizi değil, kendinizi düşünün. Tuzak Araplara, Basra Körfezi’ne ve S. Arabistan’a kuruldu, artık anlayın.

Atatürk'ün Katilleri - Hüseyin Hakkı Kahveci

Biz bunu savaş ilânı sayacağız. Ama savaşı asıl siz göreceksiniz

Sadece kendimizi değil, sizi ve coğrafyayı düşünüyoruz. Tuzak bütün İslâm milletine kuruldu. Hepimizin vatanlarına kuruldu, görmüyor musunuz? Böyle giderse çok yakında tankları Kâbe’nin kapılarında, Batılı savaş uçaklarını Mekke ve Medine semalarında göreceğiz, aklınız almıyor mu bunu, yaklaşmakta olanı algılayamıyor musunuz? Türkiye’nin güneyine asker yığmak, Türkiye’ye saldıran terör örgütlerini fonlamak, onlarla aynı cepheye yerleşmek, orada ABD ve İsrail garnizonlarının maliyetini üstlenmek ülkemize yönelik savaş ilânı olarak algılanacaktır.

Harekete geçin, iki haini topraklarınızdan kovun..

Burada yapacağımız vatan müdafaasında, sınır savunmasında sizin askerleriniz de ölecek, bunu engelleyin. Arap gücünün ABD ve İsrail komutasında terör örgütleriyle yan yana çarpışmasına izin vermeyin. Arap milleti, Arap sokakları, Arap siyasi elitleri, aydınları, gazetecileri, askerleri, işadamları, aklı başında olan herkes, ayağa kalkın. Bu iki haini topraklarınızdan kovun. Bunları kovamazsanız, savaş asıl Arapların kalbine yerleşecek, ülkeleriniz mahvolacak.

Harekete geçin!

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!