SON DAKİKA

8'inci Börklüce Şiir Günleri başlıyor

"Bedreddin Diyarı" olarak bilinen Karaburun, Börklüce Şiir Günleri'nin sekizincisine ev sahipliği yapıyor. Bu yıl 25-26-27 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilecek 8. Börklüce Şiir Günleri'nin onur konuğu şair Ahmet Özer olacak. 

Bu haber 22 Ağustos 2017 - 18:16 'de eklendi.
Abone ol

“Bedreddin Diyarı” olarak bilinen Karaburun, Börklüce Şiir Günleri’nin sekizincisine ev sahipliği yapıyor. Bu yıl 25-26-27 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilecek 8. Börklüce Şiir Günleri’nin onur konuğu şair Ahmet Özer olacak. 

Şeyh Bedreddin ve Börklüce Mustafa Kültür Sanat ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen Şiir Günleri’ne şu sanatçılar katılacak: Gülseren Engin, Özge Sönmez, Bilsen Başaran, Haydar Eroğlu, Muhsine Arda, Muharrem Yılmaz, Vahdettin Yılmaz, Fatma Aras, Hüseyin Peker, Mehmet Büyükçelik, Durmuş Taşdemir, Halil Ruhi Yücel, Hale Açıkalın Kocadere, Refik Uğur, Zühtü Turgut, Mitat Karagenç. 

25 Ağustos Cuma günü saat 18.00’de Nergis Kafe’de başlayacak olan etkinliğin açılış konuşması Dernek Başkanı Mehmet Atal ve Karaburun Belediye Başkanı Ahmet Çakır tarafından yapılacak. Müzik dinletileri, panel, tiyatro ve sinevizyon gösterileriyle üç gün sürecek olan Şiir Günleri’nin sunuculuğunu Gonca Yalçıner, Sonia Erem, Zübeyde Seven Turan, Mehmet Atal yapacak. 

   

 

 

 

 

 

 

            

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!