SON DAKİKA

22 ilde değişiklik: Yılmaz, Ankara’nın yeni emniyet müdürü

Resmi Gazete’de yayımlanan emniyet müdürleri kararnamesiyle 3 emniyet genel müdür yardımcısı ile 22 il emniyet müdürünün görev yerlerinde değişiklik yapıldı.

Bu haber 20 Ağustos 2017 - 14:52 'de eklendi.
Abone ol

Resmi Gazete’de yayımlanan emniyet müdürleri kararnamesiyle 3 emniyet genel müdür yardımcısı ile 22 il emniyet müdürünün görev yerlerinde değişiklik yapıldı.

10 il emniyet müdürü, polis başmüfettişi olarak merkeze alındı. 4 il emniyet müdürü, merkez teşkilatındaki birimlerde görevlendirildi.

Öte yandan 8 ilin emniyet müdürünün yerleri de değişti.

Kararnameyle, 10 il emniyet müdürü ilk defa göreve atanırken, 4 il emniyet müdürü merkezdeki birim amirlerinden atandı.

Kararnameye göre Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Servet Yılmaz, Ankara Emniyet Müdürü olarak atanırken Gaziantep Emniyet Müdürü Erhan Gülveren ise Emniyet Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi.

Atatürk'ün Katilleri - Hüseyin Hakkı Kahveci

Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Akdeniz ise merkez emrine alındı.

Adana Emniyet Müdürlüğü’ne Bursa Emniyet Müdürü Selami Yıldız, Aksaray Emniyet Müdürlüğü’ne Polis Başmüfettişi Ali Karabağ, Bartın Emniyet Müdürlüğü’ne Polis Başmüfettişi Ogün Vural, Bitlis Emniyet Müdürlüğü’ne Polis Başmüfettişi Yaman Ağırlar getirildi.

Bu arada Aybastı Perşembe Yayla Şenlikleri’nde Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı AK Partili Enver Yılmaz ile tartışan Ordu İl Emniyet Müdürü Suat Çelik, Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı’na atandı.

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!