SON DAKİKA

Yandaş A Haber’den Kılıçdaroğlu’nun açıkladığı belgeler için:

Havuz medyanın TV kanallarından yandaş A Haber televizyonu, Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Erdoğan’ın ‘açıkla istifa edeceğim’ dediği

Bu haber 28 Kasım 2017 - 16:04 'de eklendi.

Havuz medyanın TV kanallarından yandaş A Haber televizyonu, Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Erdoğan’ın “açıkla istifa edeceğim” dediği belgeleri açıkladığı grup toplantısı için “İspat edemedi” yorumunda bulundu.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun dekontlarıyla ortaya döktüğü belgeler için AKP Grup Başkanvekili Bülent Turan’dan da görüş alan yandaş kanal, “Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yurt dışından hesabı olduğu yönündeki iddiaları ispat edemedi. Grup toplantısında konuşan Kılıçdaroğlu, açıklayacağını ileri sürdüğü belgeleri ortaya koyamadı.” ifadelerine yer verdi.

Ana muhalefet lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun her zaman olduğu gibi yine yalan ve iftiraya sığındığını iddia eden kanal, “Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik çirkin iftiralarına bir yenisini ekleyen Kılıçdaroğlu, Türk milletinin önünde bir kez daha küçük düştü. CHP grup toplantısında konuşan Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın şahsı ve ailesi için ortaya attığı iftiraların hiçbirini delillendiremedi” dedi.

Yandaş TV kanalına konuşan AKP Grup Başkanvekili Bülent Turan ise “Biz bu iddiayı zaten ciddiye almamıştık. Az önce izledik Kılıçdaroğlu’nu. Bütün iddiaları yalan. Açıkladığı belgeler ticaret kaynaklı. İddialar çöktü, resmi işlemi belge diye sundu. Kılıçdaroğlu, istifa etmeli. ” dedi.

Parlamentohaber.com | Korku yok!

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!