SON DAKİKA

Vatandaş Yoksulluktan İntihar Ediyor, Emine Erdoğan 265 Bin TL’lik Saat Kullanıyor

Emine Erdoğan, Afrika’da gerçekleştirdiği seyahatlerdeki izlenimlerini “Afrika Seyahatlerim” isimli kitapta topladı. Ekim ayında satışa sunulacak kitabı ile son zamanlarda gündemde olan Emine Erdoğan’ın dünyaca ünlü bir markanın saatini kullanması dikkat çekti. Kitapla gündeme gelmesinin yanına kullandığı saatle de oldukça konuşulan Emine Erdoğan’ın saat tercihi tepkilere neden oldu.

Bu haber 20 Eylül 2021 - 17:11 'de eklendi.
Abone ol

Emine Erdoğan, 20 Eylül’de (bugün) Türk Evi’nde düzenlenecek programda ülke liderlerinin eşlerine, BM ve diğer uluslararası temsilciler ile sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve yabancı misyon şeflerine “Afrika Seyahatlerim” isimli kitabını tanıtacak.

Ekim ayında satışa sunulacak olan “Afrika Seyahatlerim” isimli kitabıyla gündeme gelen Emine Erdoğan, saat tercihiyle sosyal medyada tepkilere neden oldu.

Ünlü mücevher markası Chopard saatin fiyatını duyanlar ise inanamadı.

Protokollerde ve davetlerde kullandığı aksesuarlarla sık sık konuşulan Emine Erdoğan, bu sefer de saat tercihi ile dikkat çekti.

Dünyaca ünlü mücevher markası Chopard’ın “Happy Diamonds” koleksiyonundan seçilen özel saatin kayış kısmı 18 ayar beyaz altından yapıldı.

Saatin içinde hareket eden pırlantaların yanında çerçevede de yine aynı taşlar kullanılmış. Saatin camı ise safir kristalden yapılma.

Atatürk'ün Katilleri

Saatin fiyatı ise 28 bin 500 İsviçre Frangı yani 265 bin TL.

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!