SON DAKİKA

OLACAK OLAN

Bu haber 15 Kasım 2018 - 8:30 'de eklendi.

BU KONUYA HERKES DİKKAT ETMELİ. EGE BÖLGESİNİ UYANIŞA DAVET EDİYORUZ

Yunanistan’ın işgal ettiği adalarımızın geneli Muğla civarında olduğuna göre; Erdoğan’ın neredeyse tüm Muğla bölgesini parselleme, kamulaştırma, Yüz binlerce dönüm arsa ve arazilere el koyma, oralara yeni saraylar yaptırma gayesi ne olabilir. Diğer taraftan da Erdoğan’ın gizli ortakları ve kasası olan Etem Sancak ile Cengiz Holding de İzmir de bir çok yerleri parsellediler. Yunanistan, İsrail, Abd, İngiliz ve Rumlar’la işbirliği halindeler. Bakalım kimler bu kirli senaryoyu, kirli filmi seyredip, görecek ve çözecek bir görelim bakalım. Süreç o kadar hızla ilerliyor ki gündemi bırakın takip etmeyi, sabah ayrı öğlen ayrı akşam ayrı

GÜNDEME 24 SAAT YETMEZ OLDU!

Böyle yazmış bilge bir kişi. Haksız da saylanmaz. Şimdi gözlerim ufka bakar iken dalıp gidiyorum. Düşünüyorum herkes gibi… Bir zamanlar ağzı olanın konuştuğu ülke iken yoğun baskılar tehditler, hayallerimizi bile kuramaz yaşayamaz olduk… Ve halen düşünmek suç!!.. Akşam üzeri bir arkadaşımın sayfasından yapılan paylaşıma baktım okuyup anlamaya çalıştım. Aynen şöyleydi “namaz kılıp kılmadığını kılıyor ise günde kaç kez kılıyorsunuz, sorusuna cevap vermek istemeyen bir vatandaşımız, o soruları sormaya çalışan anketörün yüzüne kapısını kapamış. Asıl üzücü olan olay silsilesi bununla kalmıyor. O vatandaşımıza anketörler, sorulara cevap vermediği için, tutanak tutuyorlar daha vahimi ise, o vatandaşımıza resmi makamlarca ceza kesiliyor. Kesilen para cezası adresine gönderiliyor!!!!
buyrun burdan yakın!!!!”

TÜİK İdari Para Cezası Dilekçesi

Yüce önderimiz ATATÜRK’E HAKARET EDEN 2 GÜNDE SERBEST KALIYOR!

Ama partili cumhur başkanına, gözünün üzerinde kaş var der isen “KÜT!” İÇERDESİN
Daha acı olanı, ne zaman içerden çıkarsın “ALLAH” bilir. Hakkında hazırlanacak suçlama bile ne zaman sana gönderilir orasını da “melekler” bilir.
Hâl ve gidişata bakılırsa, durum hiç de iç açıcı gözükmüyor ülkemiz açısından… 2002 senesinden beri
gergin durumlar da seyrediyoruz.. İş sahaları kapandı. kalanlar iflas ve konkordato ilan ediyor…
Gün be gün, kötümserlik ARTIYOR. Bakmayın siz doların düşüklüğüne ya da
başa mevzuulara… Hani onlar alışık yaaa
^^ DURUM SANDIĞIN GİBİ DEĞİL OLAY ÇOK BÜYÜK!!! OYUN ÇOK BÜYÜK DİYE DİYE KANDIRDILAR milleti..
Sonrası içler acısı ülkemde, yok paranın, sıkıntı veren söğüt salkım olmuş, kan ter revan meyvesinde, hayatın kırılan çarklı dişlilerine tutunup olmamış saylanan krizi atlatmaya çabalıyoruz!!!
Evlere bakıyorum. sarı beyaz lambaları yanıyor… ama hepsi o kadar.

SOĞUK!! ÇOK SOĞUK!!!

İçimi buz kesiyor resmen… yazlık gömleği üzerinde salya burun bir çocuk yanıma ilişiyor..!!! abey boyayayım mı? diyor ayağın da terlik ayakkabılarıma bakıyor!!! Sigaram da paketimde bitmiş… ana avrat sövesim var geceye….

Olacak olan kader mi?
Yoksa seçim ve tercihlerimizin acı birer sonucumuyuz!!!
????
KATAR KATAR SERİN VE BUZ KESEN BİR GECENİN İÇERSİN DE KAYBOLUP GİDİYORUM KARANLIK VE VAROŞ ARKA SOKAKLARDA…
Kızgın ve öfkeli…
!!!
ESENLİKLER DİLERİM SEVGİLİ OKURLARIM

Murat Girayhan Üçkan

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

Murat Girayhan Üçkan
Murat Girayhan Üçkan[email protected]
Murat Girayhan Üçkan(Parlamento Haber Sorumlu Yazı İşleri Müdürü) kimdir. 19.01.1972 Karşıyaka doğumludur. İlk, Orta ve Lise tahsilini Karşıyaka Lisesinde tamamlamıştır. Daha sonra Ankara Üniversitesi Siyasal Bilimler Kamu Yönetimi mezunudur. Recep Yazıcıoğlu’nun yanında Kaymakamlık stajını yaparken, vatana daha iyi hizmet için gazeteciliğe yönlendirilmiştir. Çeşitli gazetelerde Polis ve Adliye Muhabiri olarak görev almıştır. Çeşitli dergilerde makaleleri yayınlanmıştır. Rahmetli Savaş Ay’ın A Takımı programının asistanlığını yapmıştır. Sonrasında Kuzey Yıldızı Yayıncılıkta başyazar olarak siyasi makalelere başlamıştır. Altı yıl bu görevi başarıyla icra etmiştir daha sonra Kısakent Yurttaş Haberde Genel Yayın Yönetmeni olarak göreve başlamıştır. Yine çeşitli gazetelerde ve dergilere yazarlık yapmaktadır. Evlidir.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!