SON DAKİKA

İSRAİL DENEN ÜLKE

Bu haber 07 Kasım 2018 - 16:40 'de eklendi. 46Son Güncelleme7 Kasım 2018 - 21:02

Bugün tüm dünyayı köleleştirmeye amaç ve ilke edinmiş bir kaçak yasal olmayan devlettir. O’ded Yinon planı devam etmektedir. Sünni islami halifelik, Şii Arap devleti, Güney Özerk Kürdistan Bağımsız devleti Sonuç Bop!!

Sünni halifelik kısmına gelince, içte bu unsur Akp’ye verilmiştir. Boşuna proje partisidir demiyoruz. İlkesi şudur, Gerçek islamı yok et. Tarikat , şeyhlerinden destek al, Gerçeği değiştir, Asimile et! Yani iyi ile gerçek, benzer ile, doğru, sahte ile gerçek sürekli yer değiştirsin ki suçlarınız da kaybolsun zaman içinde… Ben demiyorum, kim diyor O’ded Yinon diyor, kimlere sesleniyor? Ortadoğu Coğrafyası’nda ki işbirlikçilerine sesleniyor: Bugün Ortadoğu Coğrafyası’nın durumu malum!! Hepsi aslen, Büyük İsrail Projesi’ne hizmet ediyorlar!! Bu yüzden herşey sığlaştı, herşey zorlaştı ve herşey zaman içinde, bölündü ayrıştı süreç o kadar hızlı ki baş döndürüyor. Daha ne olduğunu anlamadan çözümleme yapamadan, siyasette hem içerde, hem de dışarda ”olmaz canım bu kadarı da” dedirten cinsinden günlük politikaya dönüşüveriyor.

Akp sıkıştı! Ekonomik kriz hat safhada!! Sırada İran’dan toprak kopartılması için planlar, projeler yürütülmek de Suriyeyi halledemeyenler İran’ı halletmeye çalışacaklar. Bu arada Türkiye ekonomisi çökertilecek dumura uğratılacak, pasifize edilecek, daha halk ne olduğunu anlayamadan Türkiye’nin güneyi tekrar ısıtılacak ve kargaşalıkları bizzat bu sefer tarikatlar çıkartacak.. Amaç o zaten tüm tarikatlar ve cemaatler bunun için kuruldular bu ülkede.. Örneğini Gülen Cemaati’nden biliyoruz.     O bir kalkışmaydı.. O bir senaryo idi. O bir fragman idi. Asıl şimdi zorlu 2019 süreci bekliyor bu güzel ülkeyi Biz kimiz, Türk ‘üz!! Papuç bırakırmıyız bunlara? Tabiki hayır!!! Vatan namustur! Vatanını, milletini, bayrağını seven herkes, inanıyorum ki bu tür kalkışma ve hareketlere asla prim vermeyecektir!! Hain siyonist düşünceyi yine yıkacağız… Şirketler ve şahıslar bazında İsrail tüm Türkiye’nin büyük toprak arazilerine el koysada, şirketlere el atsada, ekonomik krizi tetiklesede, hatta gizliden, Akp ile anlaşsada mazlumun ahı yerde kalamayacaktır!! Kalmayacaktır!! Kendilerine vaad edilen kutsal toprak yoktur!! Bunu söyleyen de direk vatan hainidir!! Bu topraklar Türk’tür!! Türk’ün yurdudur!! Bedelide Çanakkale’de, Sakarya’da, Sarıkamış’ta, Yemen’de, Kurtuluş Savaşı’nda kan ile ödenmiştir!!

Komünizmi yendiğini iddia eden, emperyalistler, onun gezen ruhundan korkarlar!! Aynısı bizim içinde geçerli Türk’ü alt ettiğini sananlar Mustafa Kamal Atatürk’ün de Bursa Nutku’ndan korkarlar!!! doğanın kanunudur!!! Bir insan en çok neden korkarsa başına o geliverir!!

Sevgi ve saygılarımla sevgili okurlarım.

Murat Girayhan Üçkan

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

Murat Girayhan Üçkan
Murat Girayhan Üçkanmgucka[email protected]
Murat Girayhan Üçkan(Parlamento Haber Sorumlu Yazı İşleri Müdürü) kimdir. 19.01.1972 Karşıyaka doğumludur. İlk, Orta ve Lise tahsilini Karşıyaka Lisesinde tamamlamıştır. Daha sonra Ankara Üniversitesi Siyasal Bilimler Kamu Yönetimi mezunudur. Recep Yazıcıoğlu’nun yanında Kaymakamlık stajını yaparken, vatana daha iyi hizmet için gazeteciliğe yönlendirilmiştir. Çeşitli gazetelerde Polis ve Adliye Muhabiri olarak görev almıştır. Çeşitli dergilerde makaleleri yayınlanmıştır. Rahmetli Savaş Ay’ın A Takımı programının asistanlığını yapmıştır. Sonrasında Kuzey Yıldızı Yayıncılıkta başyazar olarak siyasi makalelere başlamıştır. Altı yıl bu görevi başarıyla icra etmiştir daha sonra Kısakent Yurttaş Haberde Genel Yayın Yönetmeni olarak göreve başlamıştır. Yine çeşitli gazetelerde ve dergilere yazarlık yapmaktadır. Evlidir.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın