SON DAKİKA

IŞİD FUHUŞ KÖPRÜSÜ OLARAK TÜRKİYE’Yİ Mİ KULLANDI?

‘Büyük Türkiye’de son nokta: ‘Türkiye Suriyeli cihatçılara ve IŞID’a hayat kadını taşıdı iddiası!

Bu haber 07 Kasım 2018 - 0:00 'de eklendi.

Lübnan’da yayımlanan Al Akhbar Gazetesi, Türkiye’nin teröristleri barındırmakla kalmadığını aynı zamanda, Suriye’ye karşı silahlandırmanın yanı sıra, “hayat kadınları” da sunduğunu öne sürdü.

Suriye’deki rejimi devirmek uğruna bu ülkede katliamlar yapan ve ülkeyi çöküşün eşiğine getiren ÖSO ve Nusra Cephesi militanlarına silah, lojistik ve barınma desteği veren Türkiye’nin, gazinolardan ve gece kulüplerinden Türk hayat kadınlarını ayarlayıp militanları ‘eğlendirdiği’ iddia edildi.

ÖSO’nun “hizmet” kavgası!

Al Akhbar gazetesinden edinilen habere göre; başlangıçta bu hizmetleri için Türkiye’ye teşekkür eden terörist gruplar, kendilerine sunulan bu “hizmetleri” paylaşamama yüzünden aralarında çatışma yaşamaya başladılar.

ÖSO ve Nusra Cephesi komutanları, kendilerine sunulan bu hizmetin cinsel ihtiyaçları karşılamada yetersiz olduğu ve bu şekilde devam etmesi halinde militanlar arasında çatışmalara neden olabileceği konusunda Türk istihbarat subaylarına şikâyette bulundukları belirtildi.

“Fetvaya rağmen kadınlar yetersiz!”

Şikayetlerinde bu savaşın uzun sürecek gibi göründüğü dile getirilerek, talepler şu şekilde sıralandı: “Bu savaşta bize sunulan silah ve para desteği her şey demek değildir. Savaş daha çok uzun sürecek gibi görünüyor. Cihatçıların cinsel ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik verilen fetvalara rağmen cihat evlilikleri yetersizdir.

Türkiye’nin bu konuda sunduğu hizmet yetersizdir. Biz sizden bizimle savaşmanızı istemiyoruz ama kadınlarınıza “cihat evliliği” çağrısı yapmanızı bekliyoruz.” MİT elemanları hayat kadınlarını ya da fahişeleri kabul edip etmeyeceklerini soruyorlar. Militanların cevabı; kadınların nereden geldiğini umursamadıkları, cihatçılarına kadınlarla birlikte olma izninin fetvayla verildiği yönünde oluyor.

“MİT zorla kadın topladı”

Al Akhbar Gazetesi’ne verilen bilgiye göre; Türk İstihbarat subayları Ankara ve İstanbul’daki gece kulüplerinden zorla 80 hayat kadınını topladılar. Kadınlara, Suriye’ye gitmeleri durumunda Türkiye’de kazandıklarından çok daha yüksek ücret ödeneceği vaatleri yapıldı. Ancak cihatçıları memnun etmeleri koşuluyla bu ödemenin yapılacağı bildirildi. Kadınlara ciddi koruma sağlanacağı ve can güvenlikleri konusunda taahhüt verildi.

Al Akhbar, bu grubun Halep’e gönderildiğini doğruladı. Türk araçlarıyla gizlice sınırdan geçirildiği, Halep’in kuzeyinde Silahlı grupların kontrolündeki bir köye getirilip silahlı gruplara teslim edikleri tespit edildi.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!